Znaleziono 26 wyników

autor: sodoma
czw kwie 01, 2021 10:56 am
Forum: Offtopik
Temat: Motoryzacja
Odpowiedzi: 9
Odsłony: 186

Re: Motoryzacja

Chciałabym kupić nowe auto ale niestety nie mam funduszy na samochód z salonu. Dlatego zastanawiam się poważnie nad taką opcją jak kia używane lublin: technotop/pl/kia . Jestem ciekawa, co sądzicie o autach tej marki.
autor: sodoma
czw kwie 01, 2021 10:51 am
Forum: Offtopik
Temat: Kursy i szkolenia
Odpowiedzi: 5
Odsłony: 393

Re: Kursy i szkolenia

A czy wiecie na czym polegają szkolenia adr: kursadr.lublin/pl/szkolenia/szkolenia-adr/ ? Są to kursy dla kierowców, którzy zajmują się na co dzień przewozem materiałów niebezpiecznych. Warto zainteresować się tym tematem.
autor: sodoma
czw kwie 01, 2021 10:34 am
Forum: Offtopik
Temat: Implanty
Odpowiedzi: 3
Odsłony: 52

Re: Implanty

Myślę, że w tej sytuacji może zainteresować Cię protetyka lublin: adpclinic/pl/protetyka/ . Ta klinika stomatologiczna specjalizuje się właśnie w protezach dentystycznych. Warto się kontaktować bezpośrednio z nimi.
autor: sodoma
czw mar 25, 2021 11:13 am
Forum: Offtopik
Temat: Ogrzewanie centralne
Odpowiedzi: 3
Odsłony: 22

Re: Ogrzewanie centralne

Powiem Tobie, że my grzejemy opałem i też jestem bardzo zadowolona z tego rozwiązania. Mamy w domu piec na pellet, który jest bardzo wydajny. A pellet zamawiamy bezpośrednio z tego tartaku: drewnokominkowe.wroclaw/pl/oferujemy/opal/ .
autor: sodoma
czw mar 25, 2021 11:10 am
Forum: Offtopik
Temat: Kosmetyki
Odpowiedzi: 5
Odsłony: 66

Re: Kosmetyki

Warto stawiać na kosmetyki naturalne. Ja ostatnio odkryłam markę kosmetyków Natura Siberica: naturasiberica/com/pl/pl/products/oczyszczajaca-czarna-maska-do-twarzy-z-weglem-aktywnym-polnocny-detox-795.html . Znacie ich produkty? Taka czarna maska z węglem aktywnym to dobra opcja jeśli chodzi o oczys...
autor: sodoma
czw mar 25, 2021 11:08 am
Forum: Offtopik
Temat: Angina
Odpowiedzi: 3
Odsłony: 89

Re: Angina

Warto wspierać odporność. Dzieciom polecam podawać Estabiom Junior. Jest to probiotyk z prebiotykiem, a także witaminą D3. Dzięki niemu nie musimy dzieciom dodatkowo suplementować witaminy D.
autor: sodoma
czw mar 04, 2021 11:53 am
Forum: Budowanie i remontowanie
Temat: Łazienka
Odpowiedzi: 24
Odsłony: 1350

Re: Łazienka

A czy znacie dobrego hydraulika? Muszę wymienić całą instalację w łazience i zastanawiam się nad tym, kto może mi pomóc. Jak sądzicie, czy hydraulik, usługi hydrauliczne Poznań Jarosław Sadowicz hydraulik.w.poznaniu/pl/ to będzie dobry wybór?
autor: sodoma
czw mar 04, 2021 11:51 am
Forum: Budowanie i remontowanie
Temat: Maszyny budowlane
Odpowiedzi: 3
Odsłony: 157

Re: Maszyny budowlane

Czasem trzeba te maszyny też przetransportować z miejsca na miejsce. Dlatego polecam rzucić okiem na transport maszyn budowlanych i rolniczych Fast-Trans: transportmaszynpoznan/com/ . Warto wiedzieć, do kogo można się zgłosić w tej kwestii.
autor: sodoma
czw mar 04, 2021 11:50 am
Forum: Offtopik
Temat: Remont dachu
Odpowiedzi: 2
Odsłony: 26

Re: Remont dachu

A czy w takiej sytuacji nie będzie Tobie też potrzebny kontakt do kominiarza? Moim zdaniem warto wiedzieć, do kogo najlepiej się odezwać. Skontaktuj się z taką osobą jak kominiarz Jakub Małmyga usługi kominiarskie w Warszawie: kominiarz.warszawa/pl/ .
autor: sodoma
czw mar 04, 2021 11:49 am
Forum: Design wnętrz
Temat: Nowoczesny salon
Odpowiedzi: 12
Odsłony: 185

Re: Nowoczesny salon

Jak będziesz robić remont to pomyśl też o wymianie instalacji. Jeśli chodzi o instalację elektryczną to pomoże Ci w tym zadaniu elektryk, usługi elektryczne Katowice ENERGPOL: wzu-energpol/pl/. Zachęcam do zapoznania się z ofertą tej firmy.