Znaleziono 69 wyników

autor: siara
pn maja 09, 2022 5:56 pm
Forum: Design wnętrz
Temat: Sklep z roletami
Odpowiedzi: 1
Odsłony: 19

Re: Sklep z roletami

W zasadzie rolety są dla nas mocno problematyczne, bo oboje nie wiemy, co wybrać, ale myślę, że fajnie będzie się też poradzić. Chodzi przede wszystkim o szukanie opcji, a nie wyjątków. Stąd może poradzicie mi, co mam zrobić. Chcę kupić najpierw rolety zewnętrzne rzeszów , potem pomyślę o czymś w śr...
autor: siara
pn maja 09, 2022 5:24 pm
Forum: Offtopik
Temat: System wentylacji
Odpowiedzi: 1
Odsłony: 25

Re: System wentylacji

Prawdę mówiąc, ja za bardzo nie wiem, jak działać z systemem wentylacyjnym, ale jeśli już, to zamówię instalacje wentylacyjne w odpowiedniej firmie. Muszę mieć pewność, że to, co zakładam, będzie dla mnie naprawdę użyteczne. Nie mogę pozwolić sobie na wentylację, która będzie problematyczna.
autor: siara
śr maja 04, 2022 3:30 pm
Forum: Offtopik
Temat: upadłość konsumencka
Odpowiedzi: 1
Odsłony: 25

Re: upadłość konsumencka

W sumie ja sama nie wiem, czy jej nie ogłoszę, bo mam z tym niesamowity problem. Nie wiem na przykład, co wybrać jeszcze: oszczędzanie czy inwestowanie skoro mam resztę środków. Łudzę się z jednej strony, że może dobrze zainwestuję i zarobię, ale z drugiej... No, sama nie wiem. Ratujcie.
autor: siara
pt kwie 08, 2022 11:11 am
Forum: Offtopik
Temat: Strona internetowa
Odpowiedzi: 4
Odsłony: 130

Re: Strona internetowa

W zasadzie nie mam pomysłów na to wszystko, jak rozplanować poszczególne działania i co zrobić, bo to ogólnie nie należało nigdy w kręgu moich zainteresowań, ale domena jest mi koniecznie potrzebna. Na pewno będę kupowała opisy produktów cena mi się nie przejmuję, bo to nie jest najważniejsze. Mam z...
autor: siara
czw mar 31, 2022 1:54 am
Forum: Dla kobiet
Temat: 6 tydzień ciąży
Odpowiedzi: 5
Odsłony: 84

Re: 6 tydzień ciąży

W zasadzie to jest coś ważnego, ale możecie mieć problem, bo ciąża w tym okresie lubi się niestety kończyć poronieniem. Dlatego uważam, że dobrym pomysłem będzie odpowiedni lekarz. Pamiętajcie tylko, by sprawdzać na czym pracuje. Dobrze, gdyby miał elektroniczne zarządzanie dokumentacją .
autor: siara
śr mar 30, 2022 10:34 am
Forum: Design wnętrz
Temat: Nowoczesny salon
Odpowiedzi: 27
Odsłony: 498

Re: Nowoczesny salon

W sumie to ja się zastanawiam nad tym, czy dywany do salonu wstawiać, czy nie. Jedni mówią, że to ważne, ale inni z kolei znów nie za bardzo się na to nakierowują i ja nie wiem, co mam zrobić. Sama jestem neutralna w tym temacie i to mnie tak bardzo irytuje. Nie mogę się zebrać.
autor: siara
wt mar 22, 2022 11:24 am
Forum: Dla kobiet
Temat: Wyposażenie do kuchni
Odpowiedzi: 5
Odsłony: 31

Re: Wyposażenie do kuchni

Witajcie, myślę, że dobrze będzie pomyśleć o nowoczesnym wyposażeniu kuchni, dlatego powiedzcie, chyba lepiej jest w kuchni zdecydować się na coś takiego jak półki wiszące zamiast szafek, co? Ogólnie można zrobić jedną dużą na talerze, czy szklanki. Mi się to osobiście podoba i na coś takiego mam ch...
autor: siara
wt mar 15, 2022 3:27 pm
Forum: Offtopik
Temat: Zakupy internetowe
Odpowiedzi: 13
Odsłony: 123

Re: Zakupy internetowe

W sumie macie rację, można tu kupić wszystko. Dlatego ja będę teraz sprawdzać coś takiego jak cukierki na imieniny . Mam taką małą osóbkę, która kocha słodkie i na szczęście jest zdrowa i to może. Dlatego będę myślała o tym, żeby zdecydować się na takie właśnie prezenty dla niej.
autor: siara
pt mar 04, 2022 8:58 am
Forum: Design wnętrz
Temat: Aranżacja wnętrz Warszawa
Odpowiedzi: 16
Odsłony: 287

Re: Aranżacja wnętrz Warszawa

Oj, ja to bym chciała, żeby mi ktoś w tym pomógł.. No bo jak zaaranżować taki https://www.mgprojekt.com.pl/willa-parkowa dom, żeby jednak całość spójnie wyglądała? Nie mam na to ŻADNEGO pomysłu.
autor: siara
czw mar 03, 2022 10:55 am
Forum: Dla kobiet
Temat: Budowa domu
Odpowiedzi: 22
Odsłony: 449

Re: Budowa domu

Jaką porą roku najlepiej zacząć budowę? Niektórzy mówią, że jesienią, a niektórzy, że latem. No teraz to już sama nie wiem. Działka kupiona, zdolność kredytowa jest, projekt wybrałam taki https://www.mgprojekt.com.pl/wymarzony. Ale z roku na rok przeciągam budowę.