Zdrowa żywność

Awatar użytkownika
kubaszek
Posty: 228
Rejestracja: pn sty 27, 2020 9:45 pm

Zdrowa żywność

Post autor: kubaszek »

Przymierzam się powoli do zakupienia zdrowej żywności przez internet. Nie wiem jednak na jaki sklep powinienem się zdecydować. Wczoraj wieczorem wpadłem na taką stronę https://slodkie-zdrowie.pl/pl/ . Z tego co widzę to mają oni dość spory wybór i atrakcyjne ceny. Warto więc się na nich skusić? Czekam na wasze odpowiedzi.
Wady i zalety - to często jedno i to samo. Tylko z różnych punktów widzenia.

sodoma
Posty: 150
Rejestracja: śr lip 22, 2020 12:23 pm

Re: Zdrowa żywność

Post autor: sodoma »

Bardzo ważne jest też dobre odżywianie. Musimy dbać o to, aby osoba chora otrzymywała wszystkie niezbędne produkty. Dlatego poczytajcie o produktach takich jak Fresubin czy Nutrica. Takie nutridrinki zakupicie w aptekach DOZ w najlepszych cenach.

azula
Posty: 93
Rejestracja: śr sty 29, 2020 12:25 pm

Re: Zdrowa żywność

Post autor: azula »

ja też staram się na co dzień odżywiać racjonalnie, do gotowania używam tylko sprawdzonych, najlepiej ekologicznych i jak najmniej przetworzonych produktów, Gdybyście szukali namiaru na sprawdzone miejsce, gdzie można zamówić oleje tłoczone na zimno to bez dwóch zdań polecam olejewielkierychnowo/pl/. Ogromny wybór, świetne ceny a do tego profesjonalna i sympatyczna obsługa.

Swimka
Posty: 285
Rejestracja: czw lip 23, 2020 12:31 pm

Re: Zdrowa żywność

Post autor: Swimka »

Ja w różne zdrowe produkty do mojej kuchni zaopatruję się zazwyczaj przez internet, na przykład w sklepie internetowym jawo2008/pl/302-zdrowe-produkty. Jak widać wybór mają tam spory, a ceny są niewysokie ;) Ogólnie uważam, że warto w ten sposób zadbać i swoje zdrowie i zwracać uwagę na to, co ląduje na naszych talerzach :)

arona
Posty: 133
Rejestracja: czw lut 20, 2020 1:01 pm

Re: Zdrowa żywność

Post autor: arona »

Do tej całej zdrowej żywności warto byłoby wdrążyć również zdrowe napoje. Nie mam tutaj na myśli soków, nawet wody zwykłej... Lecz wodę alkaiczną ideau/pl/ , która jest naturalna i dostarcza organizmowi wielu cennych składników.

Tomash
Posty: 99
Rejestracja: ndz mar 15, 2020 6:07 pm

Re: Zdrowa żywność

Post autor: Tomash »

Wielu Polaków zapomniało niestety o tym, jak to zdrowe są polskie kiszonki! No i nadal szczęśliwie - dość tanie. Zobaczcie np tutaj: artmankiszonki/pl/pl/c/Kapusta-kiszona/14 Kapustę kiszoną można jeść bez niczego, można dodawać do różnych surówek itp. To prawdziwa bomba witaminowa! Zamiast się faszerować suplementami diety z witaminami, lepiej po prostu zjeść trochę kiszonej kapusty - taniej i zdrowiej.

kuciula
Posty: 551
Rejestracja: czw mar 11, 2021 1:42 pm

Re: Zdrowa żywność

Post autor: kuciula »

Hej, pozostając w temacie zdrowej żywności, czy słyszeliście o miodzie Manuka byhealth/pl/manuka-health-miod-manuka-mgo-250-250-g ? Podobno jest bardzo zdrowy, posiada również właściwości lecznicze. Chyba wprowadzę go do swojej diety.

niebieska
Posty: 163
Rejestracja: pt paź 02, 2020 9:20 am

Re: Zdrowa żywność

Post autor: niebieska »

Naprawdę świetna jest Apteka Galen. W jej ofercie znajdziecie wszystko, czego możecie potrzebować. Polecam zapoznać się bliżej z ich ofertą na stronie aptekagalen/pl/laremid-10tbl . To między innymi właśnie różne leki i suplementy.

sodoma
Posty: 150
Rejestracja: śr lip 22, 2020 12:23 pm

Re: Zdrowa żywność

Post autor: sodoma »

W internecie można znaleźć najróżniejsze leki i suplementy diety. Warto w tym celu odwiedzić aptekę internetową Nowa Farmacja: https://www.nowafarmacja.pl/theraflu . Jestem pewna, że tam zamówicie wszystko, czego Wam potrzeba.

Awatar użytkownika
cudza
Posty: 463
Rejestracja: czw gru 05, 2019 4:07 am

Re: Zdrowa żywność

Post autor: cudza »

Hejka! Chciałbym ułożyć sobie dietę bez suplementów, jednak nie wiem jak się za to zabrać. Macie może jakieś propozycje? Rozmawiałem o tym ze swoim znajomym i polecił mi on https://projektzdrowie.info/kontakt/. Sam tam uczęszcza i mówi, że jest mega zadowolony z ich usług. Co o tym sądzicie?
Wytyczony cel ułatwia marsz.

ODPOWIEDZ