Sprawdzone kursy

Awatar użytkownika
Favro5
Posty: 73
Rejestracja: śr gru 11, 2019 4:07 am

Sprawdzone kursy

Post autor: Favro5 »

Pod tym linkiem https://www.kursy-wielun.pl/kurs-na-wozki-widlowe.htm znajdziecie sprawdzony kurs na wózki widłowe. Wiem, bo sam z tego korzystałem i jak najbardziej sobie chwalę. Mają bezkonkurencyjne , niskie ceny jak za takie coś.
Zbyt często rozglądamy się za miłością wokół nas, zamiast dbać o nasze wewnętrzne źródła miłosnej energii

Swimka
Posty: 285
Rejestracja: czw lip 23, 2020 12:31 pm

Re: Sprawdzone kursy

Post autor: Swimka »

Jeśli ktoś z Was szukałby sprawdzonego kursu na trenera personalnego, to polecam ten organizowany przez Firmę Szkoleniową Kar-Group, o którym mowa na stronie internetowej szkolenia-kargroup.elk/pl/kurs-trener-personalny/. Jak widać program kursu jest bardzo ciekawy, a po ukończeniu szkolenia można zdobyć specjalny certyfikat :)

KondratGustaw
Posty: 97
Rejestracja: wt paź 27, 2020 10:20 am

Re: Sprawdzone kursy

Post autor: KondratGustaw »

Jeśli szukacie sprawdzonego kursu związanego z zagadnieniami audytów energetycznych to polecam efektywniej/pl/audyting-energetyczny-dla-zarzadcow-nieruchomosci/, gdzie można dowiedzieć się wszystkich informacji o audytach energetycznych i nie tylko. To kompleksowa wiedza dla przedsiębiorców, właścicieli małych, średnich i dużych firm, a także pracowników spółdzielni mieszkaniowych.

Antonia1
Posty: 126
Rejestracja: wt paź 27, 2020 10:21 am

Re: Sprawdzone kursy

Post autor: Antonia1 »

Jeśli ktoś z Was chce uzyskać zezwolenie na wykonywanie zawodu przewoźnika drogowego to polecam europim/pl/licencja-transportowa-przewoznika/, gdzie pomagają przygotować pełny komplet dokumentów i uzyskać licencję w maksymalnie 14 dni roboczych :)

Domis3223
Posty: 35
Rejestracja: śr paź 21, 2020 3:44 pm

Re: Sprawdzone kursy

Post autor: Domis3223 »

Jeżeli chodzi o certyfikaty, to w Polsce nadawaniem ich i kwalifikacja zajmuje się Polskie Centrum Akredytacji, gdzie należy złożyć odpowiednia wniosek, ja ostatnio dostałam certyfikat iso 9001 po potwierdzeniu zgodności z wymaganymi normami.

ODPOWIEDZ