Centrum medyczne

Awatar użytkownika
Favro5
Posty: 73
Rejestracja: śr gru 11, 2019 4:07 am

Centrum medyczne

Post autor: Favro5 »

Możecie polecić mi jakieś sprawdzone i zaufane centrum medyczne? Kompletnie nie wiem co wybrać, bo wybór jest całkiem spory. Znajomy mówił mi coś o https://semperfortis.pl/ . Podobno znają się tam na rzeczy i wiedzą jak pomóc innym.
Zbyt często rozglądamy się za miłością wokół nas, zamiast dbać o nasze wewnętrzne źródła miłosnej energii

Swimka
Posty: 285
Rejestracja: czw lip 23, 2020 12:31 pm

Re: Centrum medyczne

Post autor: Swimka »

A czy są tutaj jakieś osoby z Bielska-Białej lub z okolic? Jeśli tak, to polecam Wam Centrum Medyczne Danea, które znajduje się na ul. Jaworzańskiej 40 w tym mieście. Przyjmują tam najróżniejsi specjaliści, między innymi ortopeda, stomatolog, dietetyk, dermatolog czy też kardiolog. Każdy pacjent jest traktowany indywidualnie, a na wizytę możecie się umówić telefonicznie.

Perto
Posty: 6
Rejestracja: sob sie 01, 2020 3:56 pm

Re: Centrum medyczne

Post autor: Perto »

Ja mieszkam w okolicac Poznania dlatego zdecydowałam się skorzystać kilkukrotnie z usług centrum medycyny estetycznej medicalaser/pl/ Specjalizują się m.in w laseroterapii fotona 4D oraz zabiegach osoczem bogatopłytkowym. Mają bardzo dobre ceny, poziom obsługi i oczywiście sprawdzonych fachowców.

siara
Posty: 87
Rejestracja: pt maja 01, 2020 7:23 pm

Re: Centrum medyczne

Post autor: siara »

Instytut Jadore jadoreinstytut/com/warszawa/ to może nie centrum medyczne, ale bardzo fajne miejsce, jeśli chodzi o poprawienie wyglądu. Poza manicure, laminowaniem brwi i rzęs oraz innymi zabiegami kosmetycznymi, możemy tutaj uświadczyć zabiegów medycyny estetycznej na wysokim poziomie. Jednym z nich jest mezoterapia igłowa Cytocare 532.

arona
Posty: 133
Rejestracja: czw lut 20, 2020 1:01 pm

Re: Centrum medyczne

Post autor: arona »

A skoro jesteśmy przy takim temacie to też mi doradzicie co do tego, gdzie kupować sprzęty medyczne? Przykładowo gdzie mogę zakupić mankiet do ciśnieniomierza ? Wiecie może i inne tego typu rzeczy?

kamilka45
Posty: 8
Rejestracja: pt paź 30, 2020 2:59 pm

Re: Centrum medyczne

Post autor: kamilka45 »

Jest teraz wiele takich centrum medycznych. Ja ostatnio szukałam ortopeda warszawa i znalazłam w fajnym miejscu takim nowoczesnym w Warszawie, chociaż łatwo nie było, bo teraz ciężko nawet o termin.

kalarepka
Posty: 100
Rejestracja: sob lut 01, 2020 3:17 pm

Re: Centrum medyczne

Post autor: kalarepka »

Jak już mowa o centrum medycznym to czy macie w nim także może takiego bardziej zaufanego stomatologa? Bo prawdopodobnie będę musiała mieć założony aparat na zęby a jak już to wolę to zrobić u sprawdzonego stomatologa. Więc szukałam bliższych informacji na ten temat i chociażby tutaj lekarzebezkolejki/pl/blog/aparat-ortodontyczny-kiedy-zdecydowac-sie-na-jego-zalozenie/w-1067 dowiedziałam się bardzo wiele na temat właśnie aparatu na zęby.

akacja56
Posty: 35
Rejestracja: pn paź 19, 2020 5:27 pm

Re: Centrum medyczne

Post autor: akacja56 »

Warto zadbać na pewno o uzębienie , bo każdy chce mieć biały uśmiech. Warto odwiedzić dobrego specjalistę, który zna się na uzębieniu i poradzi sobie z takimi mostkami, koronami, licówki. Zerknij w tym celu do licowki-porcelanowe/pl . Myślę, że oferta spodoba Ci się.

Awatar użytkownika
tomashek
Posty: 5
Rejestracja: pt sty 22, 2021 6:14 pm

Re: Centrum medyczne

Post autor: tomashek »

Czy ktoś z was korzystał z tych propozycji? Warto się na nie zdecydować?
Pesymizm to przywilej człowieka, który myśli.

arona
Posty: 133
Rejestracja: czw lut 20, 2020 1:01 pm

Re: Centrum medyczne

Post autor: arona »

Natomiast jakbyście poszukiwali do swojej placówki sprzęt rehabilitacyjny fizykoterapia to warto byłoby odwiedzić sobie sklep medyczny.store . Tam znajdziecie profesjonalne i wysokiej jakości artykuły medyczne.

ODPOWIEDZ