Broń sportowa

Awatar użytkownika
Favro5
Posty: 73
Rejestracja: śr gru 11, 2019 4:07 am

Broń sportowa

Post autor: Favro5 »

Jeżeli szukacie sprawdzonego sklepu z bronią sportową to zdecydowanie mogę wam polecić ofertę sklepu racegun.pl . Znajdziecie tam dość spory wybór takiego sprzętu w niezłej jakości. Sam niedawno zamówiłem u nich broń i muszę wam powiedzieć, że nie spodziewałem się tak dobrej jakości. Gorąco polecam wszystkim zainteresowanym!
Zbyt często rozglądamy się za miłością wokół nas, zamiast dbać o nasze wewnętrzne źródła miłosnej energii

siara
Posty: 87
Rejestracja: pt maja 01, 2020 7:23 pm

Re: Broń sportowa

Post autor: siara »

Dla mnie to zainteresowanie, mimo że może być tylko hobby, jest zbyt niebezpieczne i nie jest dla mnie. Za to wolę się gdzieś przejść, albo rowerem pojeździć. Z tym, że mój rower niestety został zniszczony Więc muszę tutaj sklepzrowerami/pl kupić sobie nowy, Nie mam innej opcji po prostu.

kijanka
Posty: 165
Rejestracja: pn lip 13, 2020 10:27 am

Re: Broń sportowa

Post autor: kijanka »

Broń znajdziesz też tutaj lowiec/com/pl/optyka To portal z ogłoszeniami dla myśliwych. Z tego co widziałam wybór jest tam naprawde bardzo duży. Jeśli szukasz odpowiedniej broni dla siebie to naprawdę polecam.

Awatar użytkownika
ogrodniczek
Posty: 78
Rejestracja: sob sty 04, 2020 4:07 am

Re: Broń sportowa

Post autor: ogrodniczek »

Ja ostatnio kupiłem sobie coś takiego cz shadow . Jak na taki sprzęt, to cena jest wyjątkowo niska. Nie mam nic do zarzucenia co do tego zakupu. Towar doszedł bardzo szybko, dzięki czemu od razu mogłem się cieszyć swoimi zakupami. Gorąco polecam.
Błędy też się dla mnie liczą. Nie wykreślam ich ani z życia, ani z pamięci. I nigdy nie winię za nie innych.

ODPOWIEDZ