Które gadżety reklamowe?

Awatar użytkownika
ogrodniczek
Posty: 78
Rejestracja: sob sty 04, 2020 4:07 am

Które gadżety reklamowe?

Post autor: ogrodniczek »

Witam bardzo serdecznie. Poszukuję w tym momencie naprawdę dobrych jakościowo gadżetów reklamowych. Mój syn właśnie zakłada swoją firmę i szuka sprawdzonych metod reklamy... Czy na przykład takie coś jak na https://regalo.pl/kategoria-produktu/te ... -daszkiem/ będzie dobrym wyborem?
Błędy też się dla mnie liczą. Nie wykreślam ich ani z życia, ani z pamięci. I nigdy nie winię za nie innych.

Tomash
Posty: 99
Rejestracja: ndz mar 15, 2020 6:07 pm

Re: Które gadżety reklamowe?

Post autor: Tomash »

Ja myślę, ze dobrą formą reklamy jest zaprezentowanie się na targach branżowych. Oczywiście do tego trzeba się odpowiednio przygotować. Jeśli nie macie pomysłu na stoisko to polecam skontaktować się z firmą Retio retio/pl/ . Oni zajmują się profesjonalnym tworzeniem stoisk targowych a także oferują szeroki wybór materiałów reklamowych oraz gadżetów dla klientów.

Awatar użytkownika
pannamlodas
Posty: 5
Rejestracja: śr maja 06, 2020 8:00 pm

Re: Które gadżety reklamowe?

Post autor: pannamlodas »

Myślicie, że jest to warte swojej ceny? Ktoś się wypowie na ten temat?
Wdzięczna i delikatna mowa nie pozbawia języka mocy. Możesz opadać myślami jak płatki śniegu. Te nawet źdźbła trawy nie złamią.

kalarepka
Posty: 100
Rejestracja: sob lut 01, 2020 3:17 pm

Re: Które gadżety reklamowe?

Post autor: kalarepka »

Jeśli chodzi o gadżety reklamowe to w dzisiejszych czasach mamy bardzo wiele różnych możliwości. Wystarczy tylko dobrze poszukać chociażby w internecie. Ja jak szukałam takich gadżetów to trafiłam na ich ofertę artigraf/pl/oferta/gadzety-reklamowe/gadzety-biurowe/akcesoria-osobiste która jest bardzo ciekawym i zarazem nowoczesnym rozwiązaniem.

kayka
Posty: 139
Rejestracja: czw lut 20, 2020 1:03 pm

Re: Które gadżety reklamowe?

Post autor: kayka »

To co na pewno nie powinno wam zabraknąć to chociażby firmowych kalendarzy, bo one też przykuwają uwagę i robią swoje, jak chodzi o reklamę czy inne aspekty. Ja tutaj manufakturakalendarzy/pl/kategoria/kalendarze/kalendarze-ksiazkowe/ planuję w tym roku zamówić sobie kalendarze, bo oferują solidnie wykonane i bardzo eleganckie.

ODPOWIEDZ