Gastronomia

arona

Re: Gastronomia

Post autor: arona »

W sumie jak interesuje was dobre i kompleksowe wyposażenie gastronomiczne, to możecie zajrzeć sobie na stronę gastromania/pl. Ja właśnie planuje tam kupić teraz kilka drobiazgów, takich jak korkociąg kelnerski i inne podobne elementy. A zauważyłam, ze tam nawet takie elementy mają porządne.

Swimka

Post autor: Swimka »

Jeśli prowadzicie własną restaurację lub inny tego typu biznes gastronomiczny, to polecam zajrzeć na stronę kuchennerozmaitosci/pl. Dowiecie się z niej między innymi, dlaczego warto dodać do menu świeże soki i koktajle, jak obsługiwać patelnie gastronomiczne, czy też jak wybrać odpowiednią zmywarkę do Waszego lokalu gastronomicznego ;) Jestem przekonana, że Was to zainteresuje ;)

ulisa

Post autor: ulisa »

Gastronomia to ciężki kawałek chleba, trzeba dbać ciągle o to by się rozwijać, inwestować w nowy sprzęt by móc zaproponować klientom najlepszą ofertę. Gdzie zwykle kupujecie urządzenia czy takie akcesoria jak bemary? Bo mi podoba się oferta hurtowni Gastrosilesia gastrosilesia/pl/bemary-stacjonarne,2,4,420,243,49. Szeroki asortyment, indywidualne podejście do klienta, sprawna realizacja zamówień.

kayka

Post autor: kayka »

Doskonale każdy z nas wie co się dzieje w takiej kuchni, także wyposażenie musi być tutaj jak najlepsze. Na stronie gastromania/pl przykładowo ja znalazłam praktycznie wszystko co potrzebowałam, nawet ostatnio okapy gastronomiczne . Także takie firmy człowiek docenia.

binis

Post autor: binis »

Na tej stronie https://sklep.technica.pl/noze-do-piecz ... ser-8375-w macie namiar na sklep, w którym można się kompleksowo zaopatrzyć. Jest tam bowiem sporo różnych ciekawych propozycji dopasowanych do różnych potrzeb oraz oczywiście profilu lokalu gastronomicznego. Myślę, że w obecnych czasach zakupy online, to najlepsze rozwiązanie z możliwych.

kuciula

Post autor: kuciula »

Ja chcę otworzyć własną gastronomię niedługo, teraz się zastanawiam jaką spółkę mam wybrać. Tutaj https://mylegalstore.com/pl/poradnik/sp ... a-sprzedaz przeczytałem właśnie że gotowe spółki można też zakupić, czy ktoś z was już coś takiego może robił? Wydaje się to być praktycznym rozwiązaniem.

ODPOWIEDZ