Gastronomia

Maja44

Gastronomia

Post autor: Maja44 »

Jeśli intryguje Ciebie właśnie ten temat to bezwarunkowo przeczytaj ten wpis. Z autopsji wiem, że znajdziesz w tym miejscu wszystkie najistotniejsze ciekawostki. Przekonaj się sam - do-kuchni/com/pl .

Gienia34

Re: Gastronomia

Post autor: Gienia34 »

W gastronomii ważne są przede wszystkim akcesoria do gotowania oraz pieczenia - aledobre/pl/10892,Forma_silikonowa_do_pieczenia_ciasta_z_napisem_Happy_Birthday_rozowa_Pavoni.html Dzięki nim przyrządzanie potraw będzie niezwykle przyjemne i komfortowe. Sama muszę właśnie kupić sobie kilka nowych form do pieczenia, bo niestety moje metalowe już do niczego się nie nadają.

siara

Post autor: siara »

W lokalach gastronomicznych na pewno bardzo dobrze prezentuje się czarny zlew i to z kilku powodów. Po pierwsze, jest fajnym elementem wystroju, po drugie, nie widać na nim aż takiego brudu, a po trzecie, może bardzo długo nam służyć. Myśleliście o tym?

Swimka

Post autor: Swimka »

A czy zdarzyło się Wam kiedyś wypożyczać jakieś sprzęty gastronomiczne? Ja widziałam, że na przykład firma wypozyczalniaekspresow/pl/saeco/ oferuje wynajem profesjonalnych ekspresów marki Saeco, po naprawdę niewysokich, konkurencyjnych cenach ;) Jeśli więc mielibyście potrzebę pożyczenia takiego sprzętu, to polecam ;)

Domis3223

Post autor: Domis3223 »

Sprzęt w gastronomi oczywiście jest ważny, ale według mnie nie najważniejszy, dla restauracji duże znaczenie ma odpowiednie oświetlenie na sali, co ma wpływ na ilość klientów. Jednak najważniejsze rzeczy w gastronomi odbywają się na kuchni, to tam są robione pyszne dania, dlatego należy zwrócić uwagę na odpowiednie jej oświetlenie. Najlepszym oświetleniem będą lampy przemysłowe, aby nie męczyły one oczu pracowników, a zarazem były fajnym źródłem światła.

arona

Post autor: arona »

Na pewno warto tutaj wspomnieć jak ważną kwestią jest chociażby odpowiednie wyposażenie takiego miejsca. Także tutaj dobry sprzęty, wszelkie przybory czy też takie artykuł, jak akcesoria do okapów są niezbędne.

binis

Post autor: binis »

A tutaj sklep.technica/pl/talerze-plytkie-2/talerz-owalny-250x180-mm-rak-roks już zaglądaliście? Jest tam bowiem namiar na sklep, w którym znajdziecie wyposażenie gastronomiczne. Między innymi znajdują się tam różnego rodzaju talerze. Myślę, że warto właśnie w takich miejscach się zaopatrywać.

BeataOt

Post autor: BeataOt »

Na swiatekspresow/pl/ekspresy-do-kawy/ możesz znaleźć duży wybór ekspresów, również przeznaczonych do gastronomii, czyli restauracji lub nawet kawiarni :)

Awatar użytkownika
Larry Sieger

Post autor: Larry Sieger »

Interesujące propozycje. Może skorzystam z jakiejś oferty.
Gdy wszyscy wiedzą, że coś jest niemożliwe, przychodzi ktoś, kto o tym nie wie i to robi.

kayka

Post autor: kayka »

Tak w sumie to ja zerknęłabym również tutaj pohare24.eu , ponieważ tam znajdziecie wiele przydatnych wiadomości na temat wyposażenia do punktu gastronomicznego. Na temat tego, jak przygotować się do prowadzenia takiego biznesu.

ODPOWIEDZ