Strona 1 z 2

Motoryzacja

: czw wrz 24, 2020 3:52 pm
autor: Marzena21
Skoro frapuje Cię ów problem to zdecydowanie zobacz ten tekst. Moim zdaniem znajdziesz w tym miejscu wszystkie najważniejsze wskazówki. Serdecznie polecam - motoespania/pl .

Re: Motoryzacja

: wt paź 20, 2020 6:07 pm
autor: Swimka
A skoro już o motoryzacji mowa.... mieliście kiedyś do czynienia z zapieczonymi hamulcami w samochodzie? Ja czytałam o tym na stronie internetowej maxiauto/pl/2020/10/09/jak-radzic-sobie-z-zapieczonymi-hamulcami/. Sądzę, że każdy kierowca taką wiedzę powinien posiadać, więc polecam i Wam tam zajrzeć ;)

Re: Motoryzacja

: śr paź 28, 2020 5:34 pm
autor: Domis3223
Ja mam problem, właściwie to nie wiem jaki, ale mechanik twierdzi, że może to być czujnik kata skrętu i wysłał mnie do elektromechanika. Jeżeli to jest to, to czy droga jest taka naprawa i jak długo trwa?

Re: Motoryzacja

: pn sty 11, 2021 11:31 am
autor: Antonia1
A właśnie jak już jesteśmy przy motoryzacji..to co robicie, gdy dojdzie do kolizji drogowej lub Wasz samochód niespodziewanie ulegnie w drodze awarii? Bo ja zawsze korzystam z niezawodnej pomocy omt-serwis/pl/usluga/pomoc-drogowa-tarnow/, którzy zawsze pomogą w kryzysowych sytuacjach. Oczywiście działają 24h i kompleksowo zajmują się obsługą samochodu..dostarczają auto do warsztatu, przewożą pojazd na długich dystansach czy holują pojazd na terenie Polski i za granicą! :)

Re: Motoryzacja

: pt sty 22, 2021 5:53 pm
autor: siara
Dodatkowym elementem, na jakim warto się znać, jeśli chodzi o motoryzacje, to przygotowywanie przewodów hydraulicznych do eksploatacji. Można na to inaczej powiedzieć zakuwanie przewodów hydraulicznych , to będzie to samo. Są specjalne zakuwarki, które pozwalają nam na coś takiego. One nie są drogie, ale można też skorzystać z firmy Dracon, która się tym zajmuje.

Re: Motoryzacja

: ndz sty 31, 2021 9:09 pm
autor: binis
Jeśli chcecie zrobić zakupy do swojego auta, to na pewno warto sobie zerknąć tutaj autocaros/pl/ . Macie tam namiar na sklep online. Zakupy w takim miejscu są nie tylko szybkie i praktyczne, ale i bezpieczne. Myślę, że wato przede wszystkim stawiać na jakość, ale również kompleksowe rozwiązania. Warto robić zakupy w sprawdzonych miejscach.

Re: Motoryzacja

: czw lut 18, 2021 10:57 am
autor: KondratGustaw
Ja mogę polecić sklep terenowiec/pl/pl/, gdzie znajdziecie niezbędne akcesoria i rzeczy do samochodów terenowych, wyciągarek czy pojazdów uprzywilejowanych :)

Re: Motoryzacja

: wt lut 23, 2021 6:56 pm
autor: edek55
Motoryzacja to bardzo szerokie pojęcie, dlatego ja powiem o serwisach samochodowych. Najwięcej z nich jest dla kierowców samochodów osobowych. Dla ciężarówek jest mniej serwisów. Ja znalazłem ten serwisalltrucks/pl/serwis-samochodow-ciezarowych/ . Czytałem, że świadczą kompleksowe usługi, m.in. wykonują przeglądy, serwisują i wymieniają różne części w pojeździe.

Re: Motoryzacja

: czw kwie 01, 2021 10:56 am
autor: sodoma
Chciałabym kupić nowe auto ale niestety nie mam funduszy na samochód z salonu. Dlatego zastanawiam się poważnie nad taką opcją jak kia używane lublin: technotop/pl/kia . Jestem ciekawa, co sądzicie o autach tej marki.

Re: Motoryzacja

: ndz maja 02, 2021 8:21 pm
autor: KondratGustaw
Jeśli szukacie sprawdzonego serwisu, gdzie będziecie otrzymywać na bieżąco wskazówki i ciekawe artykuły motoryzacyjne to zachęcam do przeczytania https://moto-info-serwis.pl/ :) Naprawdę fajna wiedza, do tego wiele artykułów o motoryzacji.