wyjazd do stolicy

kalarepka
Posty: 100
Rejestracja: sob lut 01, 2020 3:17 pm

wyjazd do stolicy

Post autor: kalarepka »

W końcu udało nam się mieć wolny weekend i wyjeżdżamy do Warszawy. Mamy w prawdzie tylko dwa dni ale za to chcemy zwiedzić jak najwięcej. Oczywiście obowiązkowy był spacer po Forcie Służew, który jest niesamowicie piękny. Jak zgłodnieliśmy to weszliśmy do restauracji Garo Sushi gdzie podają dania kuchni japońskiej. Byłam ciekawa smaku sushi i zostałam bardzo mile zaskoczona, gdyż danie to jest wprost genialne i bardzo mi zasmakowało. Szkoda tylko że u nas nie ma takiej restauracji

pomarańcza
Posty: 79
Rejestracja: pt sie 07, 2020 10:53 am

Re: wyjazd do stolicy

Post autor: pomarańcza »

W Warszawie jest bardzo dużo świetnych restauracji. Dlatego też jeśli będziecie w stolicy to zdecydowanie zajrzyjcie do naszej restauracji Little Barrel mieszczącej się na ulicy Komisji Edukacji Narodowej 19 lok 2/5 To właśnie u nas zjecie niesamowite dania kuchni tradycyjnej i kontynentalnej. My tworzymy nasze dania z niezwykłą starannością i dokładnością dlatego też nasze dania są bardzo wyjątkowe i to pod każdym względem

kijanka
Posty: 165
Rejestracja: pn lip 13, 2020 10:27 am

Re: wyjazd do stolicy

Post autor: kijanka »

Oglądacie filmy w czasie podróży? Ja w dalsze trasy jeżdżę pociągiem i zawsze wtedy oglądam filmy. Niedługo czeka mnie kilkugodzinna podróż do Warszawy i mam zamiar obejrzeć filmy Fantasy z tej listy - ekspert.ceneo/pl/najlepsze-filmy-fantasy Część z nich już widziałam a część jest dla mnie zupełnie nowa i chetnie je zobaczę.

seena
Posty: 76
Rejestracja: śr mar 10, 2021 8:27 am

Re: wyjazd do stolicy

Post autor: seena »

Nie jest łatwo się na coś zdecydować, ale jeśli potrzebujecie kogoś, kto Wam da wsparcie i jednocześnie podpowie, co możecie robić, to myślę, że powinniście sprawdzić narzędzie hotailors/com/ . Jeszcze nigdy planowanie podróży służbowych nie było takie proste. Ja wiem, co mówię i co mówią inni ;) .

magiczna
Posty: 70
Rejestracja: sob sty 23, 2021 10:01 pm

Re: wyjazd do stolicy

Post autor: magiczna »

Wy tam zaraz musicie nie wiadomo dokąd jechać. A przecież wystarczy tylko pomyśleć o najbliższym otoczeniu i zaraz coś fajnego się znajdzie. Ja na przykład sprawdzam teraz serwis miasta Zielona Góra zielonogorski/pl/ i wiem, że tu mam naprawdę sporo informacji. I mogę odwiedzić miasto, będę miała co robić ;) .

ODPOWIEDZ