Prezent

Gienia34
Posty: 31
Rejestracja: sob lut 01, 2020 6:10 pm

Re: Prezent

Post autor: Gienia34 »

Przed kupnem prezentu dla danej osoby warto koniecznie przemyśleć czym dana osoba się interesuje i jakie posiada hobby. Dla tych, którzy mają zamiłowanie do muzyki na pewno świetne pomysły na prezent oferuje sklep Winylownia. Widziałam tam mnóstwo ciekawych płyt winylowych z muzyką, którymi mogłabym obdarować co najmniej kilku znajomych.

Awatar użytkownika
kubaszek
Posty: 228
Rejestracja: pn sty 27, 2020 9:45 pm

Re: Prezent

Post autor: kubaszek »

Może taki kurs pływacki https://trimasters.pl/triathlon/ będzie odpowiednim pomysłem na prezent? To tylko moja propozycja, ale wydaje się to być fajne. Całkiem niedrogie i solidne. Jeżeli Twój cel nie umie pływać to masz już wymyślony świetny pomysł na prezent.
Wady i zalety - to często jedno i to samo. Tylko z różnych punktów widzenia.

Antonia1
Posty: 126
Rejestracja: wt paź 27, 2020 10:21 am

Re: Prezent

Post autor: Antonia1 »

Szukasz prezentu dla bliskiej perfumy? :) Mogą idealnie sprawdzić się perfumy, jeśli bliska osoba jest kobietą to z pewnością spodobają jej się perfumy o kwiatowej nucie..kupisz takie perfumy na perfumetki/pl/kwiatowe. Jestem przekonana, że będzie to prezent idealny. Możesz wybrać oryginalne i markowe perfumy lub jej dyskretne odpowiedniki w małym flakoniku! :)

Domis3223
Posty: 35
Rejestracja: śr paź 21, 2020 3:44 pm

Re: Prezent

Post autor: Domis3223 »

Szukasz fajnego prezentu na zakończenie roku dla nauczyciela, to warto pomyśleć o fajnym zestawie do pisania, dla niego będzie to miłą pamiątką, z której będzie korzystał na co dzień. Ja kupowałam w sklepie Twoje Piuro/pl ich oferta jest bardzo szeroka i na pewno każdy wybierze cos odpowiedniego do okazji.

BeataOt
Posty: 140
Rejestracja: pn lut 01, 2021 12:52 pm

Re: Prezent

Post autor: BeataOt »

A co powiecie, aby na prezent podarować bliskiej osobie perfumy, najlepiej o zapachu fiołka, które możecie znaleźć na francuskieperfumy/pl/perfumy-o-zapachu-fiolka :) Bardzo trwałe i intensywne, idealne na prezent dla kogoś.

Awatar użytkownika
kubaszek
Posty: 228
Rejestracja: pn sty 27, 2020 9:45 pm

Re: Prezent

Post autor: kubaszek »

Jeżeli interesują Was droższe prezenty to może warto będzie podarować kominek? Będzie to na pewno oryginalny pomysł na prezent. Różne opcje w tym kierunku znajdziecie tutaj https://kominki-sklep24.pl/ . Moim zdaniem będzie to świetny wybór. Sam byłbym zadowolony z czegoś takiego.
Wady i zalety - to często jedno i to samo. Tylko z różnych punktów widzenia.

sodoma
Posty: 150
Rejestracja: śr lip 22, 2020 12:23 pm

Re: Prezent

Post autor: sodoma »

Może smartwatch? Taki gadżet jest obecnie bardzo popularny. Można go znaleźć na przykład w ofercie polskiej firmy Manta: emanta/pl/smartwatche-opaski/swt05bp-smartwatch-z-pomiarem-saturacji . Myślę, że taki prezent się spodoba.

niebieska
Posty: 163
Rejestracja: pt paź 02, 2020 9:20 am

Re: Prezent

Post autor: niebieska »

Zabawki sensoryczne to bardzo dobry wybór jeśli chodzi o zabawki dla dzieci. Na blogu drodzyczytelnicy/pl/na-jaka-zdecydowac-sie-zabawke-sensoryczna/ znajdziecie wiele informacji na ten temat. Polecam się bliżej zainteresować.

KondratGustaw
Posty: 97
Rejestracja: wt paź 27, 2020 10:20 am

Re: Prezent

Post autor: KondratGustaw »

Dla żony na gwiazdkę wybrałem naszyjnik od sadva/pl/pl/18-naszyjniki-damskie. Mam nadzieję, że prezent się jej spodoba. Naszyjniki, które oferuje sklep są bardzo ładne i eleganckie. Polecam!

MichalinaSw
Posty: 55
Rejestracja: wt paź 27, 2020 10:19 am

Re: Prezent

Post autor: MichalinaSw »

Prezenty to temat rzeka. Żeby kupić odpowiedni trzeba przede wszystkim nieźle znać osobę, którą chcemy obdarować. Mój mąż miał od zawsze problem z językiem angielskim. Widziałam, że bardzo go to dręczy. Na mikołajki postanowiłam mu podarować kurs od profi-lingua/pl/kursy-jezykowe/angielski/online. Jest bardzo zadowolony i robi znaczne postępy. Polecam szkołę :)

ODPOWIEDZ