Mieszkanie czy dom?

KondratGustaw
Posty: 97
Rejestracja: wt paź 27, 2020 10:20 am

Mieszkanie czy dom?

Post autor: KondratGustaw »

Co według Was jest lepsze? Zakup mieszkania czy budowa domu? :)

Kobietaewka77
Posty: 31
Rejestracja: czw paź 29, 2020 3:57 pm

Re: Mieszkanie czy dom?

Post autor: Kobietaewka77 »

Ja ostatnio kupiłam właśnie dom, bo ważne dla mnie było to aby posiadać ogród, aktualnie jestem na etapie urządzania go, i zastanawiam się jaką wytrzymałość mają meble ogrodowe z technoratanu. Bardzo mi się one podobają, jednak nie chce by, wyglądały ładnie tylko przez rok, wolałabym cos trwalszego. Co polecacie.

Gienia34
Posty: 31
Rejestracja: sob lut 01, 2020 6:10 pm

Re: Mieszkanie czy dom?

Post autor: Gienia34 »

My właśnie mamy zmiar przenieść się z mieszkania do domu. Znalazłam kilka fajnych projektów domów - domywstylu/pl/projekty-domow-do-zabudowy-blizniaczej/ i na pewno coś z tego wybierzemy. Dzięki temu nie tylko będzie więcej miejsca do dyspozycji, ale dojdzie także własna działka i ogródek, o którym tak marzę :)

arona
Posty: 133
Rejestracja: czw lut 20, 2020 1:01 pm

Re: Mieszkanie czy dom?

Post autor: arona »

Oczywiście to już zależy wyłącznie od waszych preferencji. Ja osobiście jednak poszłabym w kierunku budowy domu. Zawsze wtedy macie większą swobodę, możecie uniknąć kontaktu ze wścibskim sąsiadem etc. Jakby co firma AJR Studio ajrstudio/pl/projekty/budynki-jednorodzinne/ może dla was stworzyć wymarzony projekt, nawet jak macie indywidualny pomysł. Pomyślcie nad tym, nie ma co pochopnie podejmować decyzji.

Swimka
Posty: 285
Rejestracja: czw lip 23, 2020 12:31 pm

Re: Mieszkanie czy dom?

Post autor: Swimka »

Ja podobnie jak poprzednicy wybrałabym dom ;) Własny ogródek, garaż i duża przestrzeń - to główne aspekty, które mnie do tego przekonują. Jeśli chodzi o projekt domu, to ostatnio wpadł mi w oko taki projekt domu piętrowego Riwiera na stronie internetowej mgprojekt/com/pl/riwiera. Jak Wam się on podoba? Kto z Was chciałby w takim domu zamieszkać?

kuciula
Posty: 551
Rejestracja: czw mar 11, 2021 1:42 pm

Re: Mieszkanie czy dom?

Post autor: kuciula »

Chcę kupić dom, ale zanim to, zamierzam zdecydować się na sprzedaż mieszkania z osobą zameldowaną. Wiem, że nie będzie to łatwe zadanie, dlatego chcę poprosić o pomoc firmę GRB Nieruchomości, która ma już spore doświadczenie w takich usługach. Jestem pewna, że mi pomogą.

sodoma
Posty: 150
Rejestracja: śr lip 22, 2020 12:23 pm

Re: Mieszkanie czy dom?

Post autor: sodoma »

A ja bym kupiła nieruchomość tylko i wyłącznie od dewelopera. Spodobały mi się propozycje, które w ofercie ma Lublin deweloper: galadom/pl/. Są to oryginalne mieszkania na sprzedaż. Każdy znajdzie coś dla siebie.

kijanka
Posty: 165
Rejestracja: pn lip 13, 2020 10:27 am

Re: Mieszkanie czy dom?

Post autor: kijanka »

Myśle, ze warto zapoznać się z ofertą firmy MG Projekt! Sama zamawiałam tam niedawno ten projekt mgprojekt/com/pl/dom-na-wygodnej i powiem szczerze, że jestem nim oczarowna. Może uda nam się wybudowac ten dom w tym roku.

niebieska
Posty: 164
Rejestracja: pt paź 02, 2020 9:20 am

Re: Mieszkanie czy dom?

Post autor: niebieska »

A czy interesowaliście się już taką kwestią jak system jednego klucza? Coraz częściej wybiera się właśnie to rozwiązanie. Tutaj poczytacie więcej o tym, czym są wkładki masterkey: masterkey/com/pl/system-klucza-master-key.html . Polecam się zainteresować, to bardzo wygodna sprawa.

kuciula
Posty: 551
Rejestracja: czw mar 11, 2021 1:42 pm

Re: Mieszkanie czy dom?

Post autor: kuciula »

chyba dom

ODPOWIEDZ