Badanie diagnostyczne

deborah
Posty: 557
Rejestracja: pt sie 28, 2020 12:11 pm

Badanie diagnostyczne

Post autor: deborah »

W jakim centrum medycznym wykonam badania diagnostyczne Kraków?

varka
Posty: 73
Rejestracja: śr cze 10, 2020 5:31 pm

Re: Badanie diagnostyczne

Post autor: varka »

Moja przyjaciółka miała iść do nowej pracy, ale na badaniach diagnostycznych dowiedziała się, że jej bóle brzucha są przyczyną poważnych dolegliwości. Jeśli chcesz to o zapaleniu wyrostka przeczytasz na lekarzebezkolejki/pl/ . Dobrze, ze w porę trafiła do szpitala. Czasem tak bywa, że nie spodziewamy się zaskakującej diagnozy.

Swimka
Posty: 285
Rejestracja: czw lip 23, 2020 12:31 pm

Re: Badanie diagnostyczne

Post autor: Swimka »

Jeśli jesteście ciekawi, jakie badanie będzie trzeba wykonać w czasie ciąży, to polecam zajrzeć do specjalnego kalendarza na stronie internetowej mustela/pl/mustela-blog/19-tydzien-ciazy-kalendarz-ciazy. Ciąża została tam opisana tydzień po tygodniu, więc wszystkiego się dowiecie ;)

azula
Posty: 93
Rejestracja: śr sty 29, 2020 12:25 pm

Re: Badanie diagnostyczne

Post autor: azula »

Wszystko zależy od tego z jakimi problemami się zmagamy. Ja na przykład już 2 razy poroniłam i lekarz zalecił byt wykonać badania genetyczne, które mogą dać odpowiedz co się stało. Przejrzałam już internet w poszukiwaniu kliniki i wpadła mi w oko oferta Gyncentrum gyncentrum/pl/blog/pl/badania-genetyczne-po-poronieniu. Nowoczesny sprzęt, świetni specjaliści, dogodne terminy konsultacji.

kuciula
Posty: 551
Rejestracja: czw mar 11, 2021 1:42 pm

Re: Badanie diagnostyczne

Post autor: kuciula »

Ja na badania diagnostyczne co jakiś czas staram się chodzić żeby wiedzieć czy wszystko jest w porządku. Coś mi nie tak wyniki wyszły i moja lekarka mnie wysłała do laryngologa. Znajomy poleca tą cmp.med/pl/cmp-ursynow/laryngolog/ poradnię prywatną i chyba ich wybiorę bo sama nie wiem gdzie indziej bym mogła iść.

sodoma
Posty: 150
Rejestracja: śr lip 22, 2020 12:23 pm

Re: Badanie diagnostyczne

Post autor: sodoma »

Na przyszłość wybieraj sprawdzone placówki. Takim miejscem jest na przykład szpital lublin: zagielmed/pl/ . Polecam Ci z własnego doświadczenia. Będziesz na pewno zadowolona.

siara
Posty: 87
Rejestracja: pt maja 01, 2020 7:23 pm

Re: Badanie diagnostyczne

Post autor: siara »

Wiecie, jak trudno jest czasem na coś takiego się zapisać? No, masakra jakaś. Uważam jednak, że nie ma to tamto, trzeba się starać dbać o siebie. Dlatego ja sama będę prowadziła gabinet, tylko muszę gabinet fizjoterapii program znaleźć odpowiedni. Może jesteście w tym temacie zorientowani? Każda wskazówka jest dla mnie na wagę złota.

halina61
Posty: 138
Rejestracja: czw cze 04, 2020 7:36 pm

Re: Badanie diagnostyczne

Post autor: halina61 »

Zależy jakie to ma być badanie diagnostyczne ;) Ale teraz jest sporo gabinetów i można znaleźć badania, które pomogą zdiagnozować przyczyny naszych problemów. Nie ma problemu nawet z takimi badaniami jak manometria anorektalna. Tu na przykład waskoczopnik/pl/gastrologia/manometria-anorektalna.html gabinet, gdzie można je wykonać.

niebieska
Posty: 163
Rejestracja: pt paź 02, 2020 9:20 am

Re: Badanie diagnostyczne

Post autor: niebieska »

Pytasz o Kraków więc mogę Ci polecić także takie rozwiązanie jak wizyty domowe lekarskie: lekarze-krakow/com/pl/ . Na takiej wizycie lekarz może też wykonać USG czy EKG, a także zlecić odpowiednie badania diagnostyczne jeśli istnieje taka potrzeba. Zapoznaj się z ofertą.

sodoma
Posty: 150
Rejestracja: śr lip 22, 2020 12:23 pm

Re: Badanie diagnostyczne

Post autor: sodoma »

Problemy zdrowotne mogą mieć różną naturę. Warto mieć tego świadomość. Dlatego dobrze wiedzieć, gdzie szukać pomocy lekarskiej. Polecam Wam na przykład usg białystok: cmryska/pl/usg-w-bialymstoku/ .

ODPOWIEDZ