Angina

varka
Posty: 34
Rejestracja: śr cze 10, 2020 5:31 pm

Angina

Post autor: varka »

Wiecie może jak wygląda angina objawy są podobno bardzo ciężkie, bo najbardziej boli wówczas gardło. Ja chyba miałam ją jako dziecko, ale teraz zastanawiam się, czy znowu mnie nie dopadła. Czytałam o przebiegu tej choroby na lekarzebezkolejki/pl. Wiąże się z tym wiele dolegliwości i trzeba poważnie ją traktować, aby nie dopuścić do powikłań.

sodoma
Posty: 26
Rejestracja: śr lip 22, 2020 12:23 pm

Re: Angina

Post autor: sodoma »

Warto wspierać odporność. Dzieciom polecam podawać Estabiom Junior. Jest to probiotyk z prebiotykiem, a także witaminą D3. Dzięki niemu nie musimy dzieciom dodatkowo suplementować witaminy D.

Swimka
Posty: 139
Rejestracja: czw lip 23, 2020 12:31 pm

Re: Angina

Post autor: Swimka »

A czy ktoś z Was kupował może kiedyś jakieś leki na anginę bez recepty? Które z nich okazywały się najbardziej skuteczne? Czy ktoś z Was miał może do czynienia z tabletkami Neo-Angin? I jak wrażenia, czy szybko uśmierzały one ból gardła?

Ostrow
Posty: 84
Rejestracja: śr lis 04, 2020 12:04 pm

Re: Angina

Post autor: Ostrow »

Parę razy zdarzyło mi sie korzystać z tej apteki https://www.aptelia.pl/ jak do tej pory nie miałam z nią problemów. Zamówienie zostało do mnie dostarczone bardzo szybko. Udało mi się dostać wszystkie produkty, których potrzebowałam i ceny na pewno są korzystne

ODPOWIEDZ