Karma dla psa

Awatar użytkownika
kubaszek

Karma dla psa

Post autor: kubaszek »

Czy ktoś z was kupował może przez internet karmę dla psa i możecie coś polecić sprawdzonego? Jak na razie w internecie trafiłem na ten link https://weterynaryjny.pl/karmy-lecznicze-c-2_11.html . Co o nim sądzicie? Może ktoś z was coś zamawiał z tego sklepu? Dajcie znać proszę, dzięki za pomoc!
Wady i zalety - to często jedno i to samo. Tylko z różnych punktów widzenia.

Marzena21

Re: Karma dla psa

Post autor: Marzena21 »

Karmy lecznicze są bardzo fajnym rozwiązaniem dla zwierzaków, które miewają pewne schorzenia czy choroby. Ja znalazłam stronę, na której kupiłam kilka karm dla mojego Jokera - dolina-noteci/pl/product-pol-588-Mokra-karma-dla-psa-Dolina-Noteci-Premium-Senior-bogata-w-cielecine-z-marchewka-i-tymiankiem-zestaw-12-x-400-g.html . Jestem bardzo zadowolona bo Joker świetnie się po nich czuje.

Antonia1

Post autor: Antonia1 »

Karmy dla swojego psa możecie znaleźć na babuzoo/pl/, gdzie mają ogromny wybór suchej i mokrej karmy, a także różne smakołyki i przysmaki dla psiaków :) Ja dbam o prawidłowe żywienie mojego psa, bo zdaję sobie sprawę, że jest to ogromnie ważne, zwłaszcza jeśli pies choruje lub brakuje mu energii.

pomarańcza

Post autor: pomarańcza »

Karma dla psa jest bardzo ważna, dlatego też należy bardzo starannie dobierać rodzaj karmy dla naszego pupila. Bo jednak w dużej mierze zależy to jak będzie się on rozwijał. To też warto raz na jakiś czas podarować także psu jakiś przysmak. Ja znalazłam ten przysmak bult/pl/produkt/kielbasa-dla-psa/ który o dziwo bardzo zasmakował mojej psince. Także teraz wiem, że dostaje bardzo zdrowy przekąsek w ciągu dnia.

kostuszka

Post autor: kostuszka »

Wybór karmy dla psa jest bardzo ważny, wiele karm w sklepach są na bazie pasz, zapychaczy a praktycznie nie zawieraja składnków odżywczych, mięsa idt. Ja mam pieska małego, i od początku staram się kupowac odpowiednią karmę, zamawiam onlinę, ale zwracam uwage na % mięsa w karmie.

seena

Post autor: seena »

A wiecie, że możecie nawet odwiedzić sklep z cbd https://konopteka.pl/ i kupić zwierzakowi coś ogólnie z gamy takich produktów? Dla zwierzaków też są dostępne przecież.

ODPOWIEDZ