Marketing internetowy

Awatar użytkownika
kubaszek
Posty: 226
Rejestracja: pn sty 27, 2020 9:45 pm

Marketing internetowy

Post autor: kubaszek »

Witam! Tak jak w temacie. Poszukuję dobrej i sprawdzonej firmy, która zajmuje się marketingiem internetowym. Znacie się na tym i możecie kogoś polecić? Wczoraj wieczorem trafiłem w internecie na tą firmę https://marketing-internetowy24.pl/ . Co o niej myślicie? Może ktoś z was z nią współpracował?
Wady i zalety - to często jedno i to samo. Tylko z różnych punktów widzenia.

deborah
Posty: 525
Rejestracja: pt sie 28, 2020 12:11 pm

Re: Marketing internetowy

Post autor: deborah »

Sama jestem w trakcie poszukiwań rzetelnej Agencja marketingowa Kraków która spełni moje marzenia i wypromuje mój sklep odzieżowy w który włożyłam całe serce :)

binis
Posty: 37
Rejestracja: czw mar 26, 2020 11:10 pm

Re: Marketing internetowy

Post autor: binis »

Koniecznie pomyślcie o zakupie bazy firm polskich. Jest to naprawdę dobra opcja. Można dzięki temu mieć dostęp do danych wielu firm i w sposób odpowiedni je wykorzystać. Tutaj infobrokering/com/pl/baza-firm-polskich sobie zerknijcie. Jest tam bowiem jeszcze wiele innych cennych i praktycznych baz w ofercie.

Domis3223
Posty: 35
Rejestracja: śr paź 21, 2020 3:44 pm

Re: Marketing internetowy

Post autor: Domis3223 »

Do bardzo dobrego marketingu internetowego musimy posiadać dobrze zrobiona stronę internetową, by można było gdzieś poukrywać odnośniki, czyli najlepiej jeżeli byśmy umieścili na niej jakieś teksty z poradami związane z branżą, ważne tez jest, jak wygląda nasz sklep internetowy, dla klienta powinien być jasny podział na kategorie i taki możemy znaleźć w sklepie Ecowall24

halina61
Posty: 134
Rejestracja: czw cze 04, 2020 7:36 pm

Re: Marketing internetowy

Post autor: halina61 »

Taki marketing jest bardzo skuteczny. Podstawą będzie oczywiście dobra strona internetowa. Taka, która będzie atrakcyjna dla użytkownika, ale też dobrze postrzegana przez wyszukiwarki. Takie wysokiej jakości strony www robi firma Internetowe strony Mają też świetne pakiety cenowe - każdy znajdzie coś dla siebie. Tutaj namiar na nich g.page/internetowe-strony-www

kuciula
Posty: 517
Rejestracja: czw mar 11, 2021 1:42 pm

Re: Marketing internetowy

Post autor: kuciula »

Skoro jesteśmy w temacie internetu, to uważam, że warto korzystać z różnych możliwości rozpromowania strony i firmy, ale najistotniejsze na początek jest, aby skorzystać ze wszystkich potrzebnych zabezpieczeń. Słyszeliście kiedyś o ataku DDoS? Okazuje się, że to całkiem spory problem, a taki atak może być sporym zagrożeniem. Jest to atak przeprowadzonych z różnych miejsc i komputerów. Przeczytacie o tym więcej na stronie https://www.nexera.pl/pl/articles/atak- ... -146386655 .

ODPOWIEDZ