wnętrze

Ostrow
Posty: 135
Rejestracja: śr lis 04, 2020 12:04 pm

wnętrze

Post autor: Ostrow »

Ja bym postawiła na ocieplenie wnętrza .W końcu to miejsce w którym będziemy spędzać sporo czasu. Może warto powiesić na ścianach jakieś obrazy. Widziałam, że oprawianiem obrazów zajmuje się galeriaram/pl/oprawa-obrazow/ i z opinii swoich znajomych słyszałam, że są w tym bardzo dobrzy. Edytuj

akacja56
Posty: 35
Rejestracja: pn paź 19, 2020 5:27 pm

Re: wnętrze

Post autor: akacja56 »

Wnętrze może być każde wyjątkowe. Taki dąb vintage na pewno sprawdzi się na podłodze. Warto szukać ciekawych takich podłóg w=do takich wnętrz.

BeataOt
Posty: 140
Rejestracja: pn lut 01, 2021 12:52 pm

Re: wnętrze

Post autor: BeataOt »

Jeśli chcecie odmienić swoje wnętrze to z pewnością pomoże Wam moovininteriors/pl/. Z dbałością o każdy szczegół zaprojektują i wykończą każde wnętrze. To projekty i realizacje nastawione na estetykę, funkcjonalność i piękne wykończenie :)

niebieska
Posty: 163
Rejestracja: pt paź 02, 2020 9:20 am

Re: wnętrze

Post autor: niebieska »

Ja uwielbiam wyposażać wnętrza. Nie potrzebuję do tego projektanta - czasem tylko szukam inspiracji w internecie. Na szczęście pomagają mi blogi takie jak piekniezarchitektem/pl . Zachęcam do lektury.

lonely
Posty: 31
Rejestracja: wt gru 07, 2021 1:03 pm

Re: wnętrze

Post autor: lonely »

Aranżacja wnętrz to jedna z czynności, którą uwielbiam robić - aranżowałam nowe mieszkanie rodziców i teraz aranżuję swoje. W przypadku swojego mieszkania postawiłam na ciemne meble, a ściany pomalowałam na biało, całość wygląda jak kawa z mlekiem. W pokoju syna za to powieszona została tapeta na ścianę i był to dobry wybór, jego rówieśnicy też mają tapety. Sam zakup tapet dokonałam w sklepie https://uwalls.pl/tapety-scienne/ z szerokim wyborem w tej kwestii i jak szukacie dla dziecka tapety to znajdziecie tam na pewno.

Swimka
Posty: 285
Rejestracja: czw lip 23, 2020 12:31 pm

Re: wnętrze

Post autor: Swimka »

A czy zwracacie uwagę na ściany we wnętrzu Waszego domu lub mieszkania? Ja muszę przyznać, że ma to dla mnie bardzo duże znaczenie. Teraz właśnie jestem w ciąży i zastanawiam się, jak pomalować pokój niemowlaka. Może macie jakieś ciekawe pomysły? Jak to u Was wygląda?

BeataOt
Posty: 140
Rejestracja: pn lut 01, 2021 12:52 pm

Re: wnętrze

Post autor: BeataOt »

Urządzając swoje mieszkanie nie można zapomnieć o ekspresie do kawy :) Ja zdecydowałam się na sprzęt firmy Delonghi. Znalazłam sklep z dużym wyborem i właśnie tam zamówiłam swiatekspresow/pl/ekspresy-do-kawy-delonghi :) Polecam zapoznać się z ofertą.

kuciula
Posty: 551
Rejestracja: czw mar 11, 2021 1:42 pm

Re: wnętrze

Post autor: kuciula »

A co powiesz o obrazach, jako dekoracji na ścianie? Mnie się bardzo podoba sztuka we wnętrzach. Sama planuję zamówić kilka obrazów, żeby ożywić trochę wnętrze. Szczególnie interesują mnie najsłynniejsi malarze świata . Chciałabym, żeby były to znane reprodukcje.

Antonia1
Posty: 126
Rejestracja: wt paź 27, 2020 10:21 am

Re: wnętrze

Post autor: Antonia1 »

A jakie macie dekoracje na ścianę w pokoju dziecięcym? Zastanawiam się nad zakupem tablicy magnetycznej. Wydaje mi się, że fajnie sprawdzi się i do nauki i zabawy. W sklepie tablice-magnetyczne/com/ mają spory wybór. Miał ktoś z nimi do czynienia?

kuciula
Posty: 551
Rejestracja: czw mar 11, 2021 1:42 pm

Re: wnętrze

Post autor: kuciula »

Ja do wnętrz moich w omieszkaniu szukam teraz dobrych mebli, stylowych, nowoczesnych, industrialnych. Tutaj https://notodo.pl/hoker-loft-z-oparciem widziałem że mają hokery które na pewno będę chciał mieć bo od dawna mi się takie podobały.

ODPOWIEDZ