Wakacje/ urlop

przecinek
Posty: 3
Rejestracja: wt mar 31, 2020 11:44 am

Wakacje/ urlop

Post autor: przecinek »

Gdzie wybieracie się w tym roku na wakacje? Macie juz jakieś konkretne plany? Pytam, bo przeglądam oferty różnych biur podróży, w tym też takich specjalizujących się w egzotycznych wyprawach np. do Azji. Brałem pod uwagę skorzystanie z oferty CT POLAND i wybrania się z nimi do Indii. A Wy dokąd byście chcieli pojechać na urlop??

Awatar użytkownika
kata990
Posty: 5
Rejestracja: śr maja 06, 2020 6:28 pm

Re: Wakacje/ urlop

Post autor: kata990 »

Szukam czegoś naprawdę sprawdzonego. Polecicie coś?
Spodnie nie dotyczą kota, messer.

siara
Posty: 87
Rejestracja: pt maja 01, 2020 7:23 pm

Re: Wakacje/ urlop

Post autor: siara »

My już byliśmy, w Sarbinowie na wakacjach, ale teraz planujemy dalszą podróż, oczywiście z zachowaniem wszystkich norm bezpieczeństwa. Chcemy napisać do biura CortinaTravel cortinatravel/pl/ i zapytać o dodatkowe oferty dla dwojga ;). Na razie na stronie internetowej coś tam sprawdziliśmy, ale wiadomo, że oni mają jeszcze coś w zanadrzu, jak się zadzwoni, albo umówi w biurze.

arona
Posty: 133
Rejestracja: czw lut 20, 2020 1:01 pm

Re: Wakacje/ urlop

Post autor: arona »

A czy lubie też czas wybrać się na takie wyprawy bardziej surwiwalowe? Ja czasami tak... Jest przy tym sporo zabawy, adrenaliny- super. Tylko zawsze mam problem z rozpaleniem tak fachowo ogniska. Dlatego wyjątkowo zabieram ze sobą nabój gazowy i do niego palnik. Takie małe ułatwienie :)).

sodoma
Posty: 150
Rejestracja: śr lip 22, 2020 12:23 pm

Re: Wakacje/ urlop

Post autor: sodoma »

My uwielbiamy wracać nad polskie morze. Zawsze się tam świetnie bawimy. W tym roku postawiliśmy na wakacje nad morzem Mielenko k Mielna Lazurowy Brzeg lazurowybrzeg/pl/ i to był najlepszy wybór.

kijanka
Posty: 165
Rejestracja: pn lip 13, 2020 10:27 am

Re: Wakacje/ urlop

Post autor: kijanka »

Mi coraz częściej po głowie chodzi urlop pod namiotem :) Na ceneolokalnie/pl/nowy-sacz/namioty znalazłam bardzo duży wybór namiotów w atrakcyjnych cenach i zastanawiam się nad zamówieniem jakiegoś większego. Myśle, że może nam się przydać w przyszłym roku podczas wakacji :)

kalarepka
Posty: 100
Rejestracja: sob lut 01, 2020 3:17 pm

Re: Wakacje/ urlop

Post autor: kalarepka »

Cześć. Właśnie zastanawiam się gdzie wyjechać na urlop. Bo jednak aby znaleźć dobrą miejscówkę to potrzeba na to czasu to też dużo wcześniej należy zacząć szukać takiego noclegu. I tak szukając czegoś dobrego w internecie trafiłam na tę stronę baltichome/pl/swinoujscie/pokoje dzięki której udało mi się znaleźć kilka bardzo ciekawych ofert jeśli chodzi o wynajem pokoi i to w dobrych cenach.

binis
Posty: 37
Rejestracja: czw mar 26, 2020 11:10 pm

Re: Wakacje/ urlop

Post autor: binis »

A może wycieka objazdowa? Co sądzicie o tego typu rozwiązaniu? Prawda jest taka, że zawsze należy stawiać na oryginalne pomysły, dzięki którym będziemy mogli aktywnie wypocząć i zwiedzić różne ciekawe miejsca. Tutaj citymag/pl/wycieczki-objazdowe-w-egzotycznym-maroko-cesarskie-miasta-magiczne-poludnie/ macie ciekawy artykuł na ten temat. Jest tam sporo praktycznych wskazówek.

bobS
Posty: 30
Rejestracja: wt lut 09, 2021 1:44 pm

Re: Wakacje/ urlop

Post autor: bobS »

Każdemu się należy, przynajmniej raz do roku co nie. Ja to staram się częściej i tak jeździć na jakieś krótsze wypady. Tu najważniejsza jest pogoda, wolny czas zawsze się znajdzie. Też przy wypadach nad wodę, na kajaki, czy rowerki wodne kamizelki asekuracyjne to konieczność. Pamiętajcie o tym.

pomarańcza
Posty: 79
Rejestracja: pt sie 07, 2020 10:53 am

Re: Wakacje/ urlop

Post autor: pomarańcza »

Jeśli chodzi o wakacje to tym razem chcielibyśmy skupić się na zwiedzaniu kraju. I tak wpadliśmy na pomysł odwiedzenia Krakowa. I w związku z tym szukamy dobrego apartamenty do wynajęcia gdyż jak na naszą rodzinkę sześcioosobową to zdecydowanie lepiej będzie wynająć właśnie taki apartament. A Wy co na ten temat myślicie?

ODPOWIEDZ