Sklep z urządzeniami gastronomicznymi

Awatar użytkownika
cudza

Sklep z urządzeniami gastronomicznymi

Post autor: cudza »

Cześć, zastanawiam się ostatnio nad zakupem nowych urządzeń gastronomicznych do mojego lokalu, tylko kompletnie nie wiem na jaki sklep się zdecydować. Możecie coś polecić? Dużo dobrego w internecie słyszałem o tej stronce https://magnum-pro.pl/pl/urzadzenia-gastronomiczne . Co o niej sądzicie? Z tego co widzę to mają oni dość szeroki wybór sprzętu, więc na pewno znajdę coś dla siebie. Dajcie znać co wiecie na ten temat.
Wytyczony cel ułatwia marsz.

Awatar użytkownika
zaba777

Re: Sklep z urządzeniami gastronomicznymi

Post autor: zaba777 »

Naprawdę ciekawe propozycje. Te forum jest bardzo przydatne.
„Nie bądź draniem. Mewa dla marynarza to jak widok lądu. Nie przystoi marynarzowi zabijać mewy”.

Swimka

Post autor: Swimka »

Jeśli chodzi o profesjonalne ekspresy do kawy, to polecam zajrzeć do sklepu internetowego swiatekspresow/pl/ekspresy-do-kawy/. Znajdziecie tam sprzęty od najlepszych, wiodących na rynku producentów, w całkiem atrakcyjnych, konkurencyjnych cenach :) Jestem przekonana, że uda Wam się tam coś wybrać :)

Gienia34

Post autor: Gienia34 »

Szukając sprzętów, mebli czy innych akcesoriów do domu czy biznesu warto przeglądać ogłoszenia w internecie. Można tam zakupić produkty zarówno nowe jak i używane po bardzo dobrych cenach. Jest tam nie raz dużo większy wybór niż w zwykłych sklepach. Śledząc takie ogłoszenia można trafić na świetne okazje.

kayka

Post autor: kayka »

Przykładowo ja planuje teraz kupić takie artykuły, jak siatka do pizzy na stronie gastromania/pl, ponieważ niedługo otwieram swoją pizzerię. Także pozostaje mi jedynie kupić jeszcze takie elementy i wszystko dopiąć na ostatni guzik , i mogę działać. Bardzo mnie to cieszy...

ODPOWIEDZ