Kredyt we frankach

Awatar użytkownika
cudza
Posty: 139
Rejestracja: czw gru 05, 2019 4:07 am

Kredyt we frankach

Post autor: cudza »

Hej! Zastanawiam się ostatnio nad skorzystaniem z usług kredyt we frankach adwokat . Myślicie, że faktycznie warto się na tą kancelarię zdecydować? Z tego co widzę to są to profesjonaliści w tej branży. Dajcie znać co o tym myślicie, dzięki za pomoc!
Wytyczony cel ułatwia marsz.

seena
Posty: 35
Rejestracja: śr mar 10, 2021 8:27 am

Re: Kredyt we frankach

Post autor: seena »

A jak to widzicie, czy warto się pakować w taki kredyt, skoro wiadomo, czym to się skończy? W sensie, że wysokimi i wciąż rosnącymi odsetkami? Moim zdaniem powinniśmy pomyśleć także o czymś innym. Taka https://kredytykielce.com/ekspert-finan ... tokrzyski/ porada pożyczkowa jest bezpieczniejsza.

magiczna
Posty: 35
Rejestracja: sob sty 23, 2021 10:01 pm

Re: Kredyt we frankach

Post autor: magiczna »

Nie zawsze łatwo jest pozbyć się takiego kredytowania. Moi znajomi wciąż walczą, choć jeszcze mają inną opcję. Pośrednik z Piotrkowa Trybunalskiego https://doradcafinansowy-lodz.pl/eksper ... ybunalski/ może po prostu im pomóc w kredycie w złotówkach. I wtedy spłacą wciąż rosnący kredyt.

halina61
Posty: 43
Rejestracja: czw cze 04, 2020 7:36 pm

Re: Kredyt we frankach

Post autor: halina61 »

Sporo osób ma problemy z takimi kredytami w obcej walucie. Tak niestety kończy się branie kredytów na warunkach, których nie rozumiemy. Dlatego przed wzięciem kredytu hipotecznego najlepiej jest skonsultować się z profesjonalnym doradcą kredytowym. Jest ich sporo na rynku, ale ja polecam jednego. Tutaj go znajdziecie https://tomaszwostal.pl/ . Tomasz Wostal obsługuje klientów z całej Polski. Pomoże, porówna, wyjaśni.

ODPOWIEDZ