Narzędzia ogrodowe

pomarańcza
Posty: 79
Rejestracja: pt sie 07, 2020 10:53 am

Re: Narzędzia ogrodowe

Post autor: pomarańcza »

Narzędzia ogrodnicze nie powiem bardzo nam się przydadzą. Dlatego też każdy stara się kupować jak najlepszej jakości takie narzędzia i nie tylko. Zastanawiam się nad tym czy by nie wysypać kory w niektórych miejscach w ogrodzie lecz jeszcze tego do końca nie postanowiłam. Więc szukam jakiegoś rozwiązania i tak natrafiłam na ofertę tego sklepu euroogrod/com/pl/ gdzie praktycznie można znaleźć wszystko do ogrodu.

kalarepka
Posty: 100
Rejestracja: sob lut 01, 2020 3:17 pm

Re: Narzędzia ogrodowe

Post autor: kalarepka »

Narzędzia w ogrodzie to oczywiście bardzo się przydadzą. Tym bardziej, że ja planuję w tym roku zrobić sobie taki mały ogródek warzywny. Już nawet znalazłam na tej stronie dollo/pl/turystyka_i_ogrod/ogrod/tunele_foliowe_tunele_ogrodowe.html takie specjalne tunele foliowe ogrodowe dzięki którym żaden kot nie dostanie mi się do moich warzyw. Także narzędzia także będę musiała odpowiednie zakupić.

niebieska
Posty: 163
Rejestracja: pt paź 02, 2020 9:20 am

Re: Narzędzia ogrodowe

Post autor: niebieska »

Myślę, że może Cię także zainteresować Architektura Ogrodowa Warszawa Ogrodolandia: ogrodolandia.wwarszawie/pl/ . Sklep ten jest bardzo dobrze wyposażony. Sądzę, że każdy znajdzie u nich coś do swojego ogrodu.

kayka
Posty: 139
Rejestracja: czw lut 20, 2020 1:03 pm

Re: Narzędzia ogrodowe

Post autor: kayka »

Wiecie, co jeszcze warto kupić? Taki muggasklep/pl/oprysk-na-komary-kleszcze-hard-killer-250ml-max-p-111.html oprysk, jak chcecie pozbyć się naprawdę skutecznie komarów, kleszczy i innych robactw. Środek ten jest bardzo skuteczny, wręcz zabija natychmiastowo.

Karla93
Posty: 19
Rejestracja: wt lut 09, 2021 1:06 pm

Re: Narzędzia ogrodowe

Post autor: Karla93 »

W ogrodzie zawsze znajdzie się dużo pracy i tu właśnie bez porządnych narzędzi ogrodowych się nie obędzie. Ja mam już kilka pomysłów na swój ogród i chciałabym zacząć od ogrodzenia, to jest najważniejszy mój cel na ten rok. Znalazłam tak na stronie betto/pl/ogrodzenia/ogrodzenia-panelowe ogrodzenia panelowe. Niskim kosztem można postawić solidne i dobrze prezentujące się ogrodzenie. Jeżeli też macie w planie zmianę ogrodzenia to warto pomyśleć właśnie o metalowych.

Awatar użytkownika
kubaszek
Posty: 228
Rejestracja: pn sty 27, 2020 9:45 pm

Re: Narzędzia ogrodowe

Post autor: kubaszek »

Moim zdaniem podstawowym narzędziem każdego ogrodnika powinien być zdecydowanie herbicydy na chwasty . Jest on niesamowicie skuteczny w walce z chwastami. Wiem, bo sam to testowałem w swoim ogródku. Polecam to każdemu.
Wady i zalety - to często jedno i to samo. Tylko z różnych punktów widzenia.

kuciula
Posty: 551
Rejestracja: czw mar 11, 2021 1:42 pm

Re: Narzędzia ogrodowe

Post autor: kuciula »

Ja u siebie na gospodarstwie rolnym też potrzebuję mieć wiele narzędzi ogrodowych ale i nie tylko. Tutaj tko/pl/29095,2019,04,24,produkty-ktore-ulatwiaja-zycie-rolnikom właśnie czytam o tym jak mogę zaoszczędzić poprzez integrowaną ochronę roślin na mojej roli, czy ktoś z was z tego może korzystał?

seena
Posty: 76
Rejestracja: śr mar 10, 2021 8:27 am

Re: Narzędzia ogrodowe

Post autor: seena »

W tej kwestii to ja nie za bardzo chcę się wypowiadać, ale wydaje mi się, że rozsądniej będzie ogólnie sprawdzić coś takiego jak pompy do studni. Nie, żebym ogólnie was namawiała, ale studnia to oszczędności i moim zdaniem bardzo dobry wybór. Ja bym za tym na pewno była.

KondratGustaw
Posty: 97
Rejestracja: wt paź 27, 2020 10:20 am

Re: Narzędzia ogrodowe

Post autor: KondratGustaw »

Ktoś tutaj wspominał o grillu i rzeczywiście warto w niego zainwestować. Ja mam u siebie sprzęt od Koler i ostatnio dokupiłem kilka akcesoriów ze strony koler/pl/kategoria-produktu/akcesoria/akcesoria-do-grillowania/. Mają dobre ceny, a przede wszystkim jakość.

arona
Posty: 133
Rejestracja: czw lut 20, 2020 1:01 pm

Re: Narzędzia ogrodowe

Post autor: arona »

Nie da się ukryć również, że firma euroogrod/com/pl/pol_m_Maszyny-ogrodnicze_Kosy-i-podkaszarki_Kosy-i-podkaszarki-elektryczne-3843.html ma też obszerny wybór w produktach ogrodniczych. Jak chodzi o mnie to planuję kupić podkosiarki elektryczne, które idealnie się sprawdzą przy pracach ogrodniczych.

ODPOWIEDZ