Biuro rachunkowe

MichalinaSw
Posty: 53
Rejestracja: wt paź 27, 2020 10:19 am

Biuro rachunkowe

Post autor: MichalinaSw »

Dzień dobry wszystkim. Czy możecie mi powiedzieć, z jakiego biura rachunkowego korzystacie w przypadku prowadzenia rozliczeń i ewidencji czasu pracy kierowców? Do tej pory byłam zdecydowana na https://europim.pl/ewidencja-czasu-pracy-kierowcy/. To profesjonalne biuro rachunkowego z wieloletnim doświadczeniem. Co myślicie?

Ostrow
Posty: 129
Rejestracja: śr lis 04, 2020 12:04 pm

Re: Biuro rachunkowe

Post autor: Ostrow »

W Gliwicach można znaleźć wiele biur rachunkowych. Nie ma w tym nic dziwnego, zwłaszcza, że większość firm nawiązuje współpracę z zewnętrzną firmą świadczącą usługi rachunkowo-księgowe zamiast zatrudniać na etat pracowników. Na pewno warto skorzystać z usług http://ksiegowy.gliwice.pl/. Biuro prowadzone jest profesjonalnego doradcę podatkowego. W zakresie usług znajduje się rachunkowość, księgowość czy sprawy podatkowe.

kijanka
Posty: 103
Rejestracja: pn lip 13, 2020 10:27 am

Re: Biuro rachunkowe

Post autor: kijanka »

Warto pomyśleć o faktoringu w firmie. Coraz więcej firm się na to decyduje. Tutaj https://wff.com.pl/ewidencja-ksiegowa-faktoringu/ znajdziesz bardzo atrakcyjną ofertę faktoringu oraz informację na czym polega ewidencja księgowa faktoringu.

siara
Posty: 69
Rejestracja: pt maja 01, 2020 7:23 pm

Re: Biuro rachunkowe

Post autor: siara »

Dawno mnie na forum nie było, dlatego liczę na Waszą podpowiedź. Chodzi o coś takiego jak faktoring w Rzeszowie https://kredytyrzeszow.com/faktoring-rzeszow/ . Chcę z niego skorzystać, ale się troszkę obawiam. Czy jesteście w stanie poradzić sobie ogólnie z tym, jak to ma wyglądać? Czy jednak nie poradzicie mi, na co mam przy tym rozwiązaniu uważać?

magiczna
Posty: 54
Rejestracja: sob sty 23, 2021 10:01 pm

Re: Biuro rachunkowe

Post autor: magiczna »

W dużej mierze zastanawiam się nad tym, co można zrobić, albo raczej co mam wybrać. Konieczna mi jest księgowość dla jdg i nie mogę się zdecydować, na którą z opcji mam się pokusić. Jedni mówią, że dobrze jest mieć przede wszystkim zaplecze w postaci księgowej na miejscu, ale z drugiej strony, skoro i tak większość danych będziemy przesyłać online... No, sama nie wiem. Co wy mówicie?

seena
Posty: 60
Rejestracja: śr mar 10, 2021 8:27 am

Re: Biuro rachunkowe

Post autor: seena »

W sumie jestem mocno zszokowana tym, co mogę zrobić, ale jeśli o mnie chodzi, to będę się jednak kierować nie tylko rozwiązaniami stricte księgowymi. Po prostu wiem też, że biuro rachunkowe we Wrocławiu https://ksiegowawroclaw.com/ ma dobre podejście do pracy. Można u nich sporo rozliczeń online zrobić. Czyli nie potrzebujemy ciągłego kontaktu. To mi się podoba.

niebieska
Posty: 96
Rejestracja: pt paź 02, 2020 9:20 am

Re: Biuro rachunkowe

Post autor: niebieska »

Moja firma zdecydowała się na Biuro Rachunkowe Finanse i Rachunkowość w Krakowie: http://firkrakow.pl/. Od jakiegoś już czasu współpracujemy z tym biurem rachunkowym i jesteśmy z nich bardzo zadowoleni. Serdecznie polecamy.

ODPOWIEDZ