Praca

BeataOt
Posty: 140
Rejestracja: pn lut 01, 2021 12:52 pm

Praca

Post autor: BeataOt »

Hej! Zastanawiacie się nad znalezieniem pracy za granicą? Koniecznie zapoznajcie się z agencją pracy tymczasowej Poland Workforce, gdzie na polandworkforce/com/kontakt/ znajdziecie kontakt oraz niezbędne informacje o agencji.

azula
Posty: 93
Rejestracja: śr sty 29, 2020 12:25 pm

Re: Praca

Post autor: azula »

ja już od kilku dobrych lat wyjeżdżam za granicę do pracy. Nie narzekam, bo zarabiam znacznie lepiej niż wcześniej w kraju. Jestem opiekunką osób starszych w Niemczech, współpracuję z agencją Dolce Vita. Polecam to solidna i uczciwa firma, szukają teraz ludzi do pracy także warto aplikować :)

halina61
Posty: 138
Rejestracja: czw cze 04, 2020 7:36 pm

Re: Praca

Post autor: halina61 »

W internecie jest najwięcej aktualnych ofert. Ja niedawno znalazłam tę ofertę biznes-prawo24/pl/forum/ogloszenia-praca-f21/praca-copywriter-t2895.html . Potrzebują copywritera. Praca nie jest trudna i nie wymaga doświadczenia. Trzeba tylko m.in. dobrze posługiwać się językiem polskim i być kreatywnym. Bardzo ciekawa opcja.

kuciula
Posty: 551
Rejestracja: czw mar 11, 2021 1:42 pm

Re: Praca

Post autor: kuciula »

Jeśli korzystacie sobie z prowadzenia własnego hotelu, no to nie ukrywam, że ciekawym rozwiązaniem jest sprawdzenie sobie strony hotelinfo24/pl/news,1660,1,Krzesla_i_fotele_dla_Twojego_biznesu.html . Macie tutaj fajne wskazówki dotyczące tego, co w takim biznesie jest najważniejsze.

MichalinaSw
Posty: 55
Rejestracja: wt paź 27, 2020 10:19 am

Re: Praca

Post autor: MichalinaSw »

Ja natomiast przyjechałam całkiem niedawno do Polski. Niestety nie znałam zbyt dobrze języka, a chciałam tutaj podjąć pracę. Zgłosiłam się do startpolish/pl/prywatne-lekcje-jezyka-polskiego/. Rozpoczęłam zajęcia z przemiłą lektorką i teraz radzę sobie z polskim świetnie :)

Tomash
Posty: 99
Rejestracja: ndz mar 15, 2020 6:07 pm

Re: Praca

Post autor: Tomash »

Jeśli lubicie nowe wyzwania i interesuje was pozycjonowanie stron po zerknijcie na ofertę pracy w firmie Seolo. Aktualnie poszukują tam specjalisty od SEO. To bardzo ciekawa praca seo kraków, która pozwala na ciągły rozwój osobisty i podnoszenie kwalifikacji na specjalistycznych kursach. Dużym plusem są dodatkowe benefity, takie jak prywatna opieka medyczna, możliwość pracy zdalnej czy elastyczny czas pracy.

siara
Posty: 87
Rejestracja: pt maja 01, 2020 7:23 pm

Re: Praca

Post autor: siara »

Czy wasze pensje w pracy wzrosły? Zastanawiam się nad tym, aby zadzwonić do mojego pracodawcy. Według tego artykułu portal.forumpraca/pl/praca-w-polsce/wyzsza-pensja-minimalna-w-2022-sprawdz-ile-zarobisz-kalkulator-brutto-netto/ powinnam zarabiać więcej, ale jakoś nie zauważyłam różnicy dotychczas.

kayka
Posty: 139
Rejestracja: czw lut 20, 2020 1:03 pm

Re: Praca

Post autor: kayka »

A co myślicie o dodatkowym zarobku? Ja zastanawiam się nad tym czy nie dołączy do klubu avon konsultantki-avon/pl/uk . Sporo znajomych działa jako konsultantki i naprawdę fajnie sobie dorabiają. W ogóle ta praca nie jest trudna i jest elastyczna, co jest też plusem...

ODPOWIEDZ