perfumy męskie- jakie?

kalarepka

perfumy męskie- jakie?

Post autor: kalarepka »

Chciałabym kupić w prezencie swojemu chłopakowi perfumy ale nie mam pojęcia jakie wybrać. Byłam w kilku perfumeriach i jakoś ciężko mi się zdecydować na jakiś konkretny zapach. Więc szperam w internecie i tak znalazłam ofertę tego sklepu perfumesco/pl/woda-perfumowana-dla-mezczyzn więc pozostaje mi tylko jakiś perfum wybrać i gotowe. A Wy myślicie, że perfum jako prezent to dobry pomysł?

Swimka

Re: perfumy męskie- jakie?

Post autor: Swimka »

Jeśli szukacie ładnych i wyjątkowych, markowych męskich zapachów, to polecam zajrzeć do sklepu internetowego francuskieperfumy/pl/markowe-perfumy-meskie. Znajdziecie tam bardzo szeroki wybór takich perfum po niewygórowanych cenach ;) Na pewno uda Wam się tam coś wybrać :)

Gienia34

Post autor: Gienia34 »

Chcąc zrobić chłopakowi naprawdę fajny prezent warto pomyśleć o czymś nietypowym. Każdy facet na pewno bardzo by się ucieszył gdyby w prezencie otrzymał voucher na jazdę szybkim samochodem po prawdziwym torze wyścigowym (tor kraków - autonator/pl/tor/krakow). To będą tak niesamowite emocje i adrenalina, że chłopak na pewno na długo będzie pamiętał o tym przeżyciu.

azula

Post autor: azula »

Ogólnie jest ogromny wybór zapachów i nie ma opcji by wśród nich nie znalezc czegoś dla siebie :) Jeśli chodzi o zapachy męskie to te perfumy męskie chanel są super perfumy33/pl/74-chanel-perfumy-l-amour. Taka klasyka, idealna dla mężczyzn w każdym wieku :) trwałe, wyraziste do tego w korzystnej cenie :)

ulisa

Post autor: ulisa »

oj to prawda czasem wybór nie jest prosty o ile można wybierać spośród tylu pięknych zapachów :) mnie się osobiście podobają Męskie perfumy Hugo Boss /Orange . Kojarzycie je? Są dostępne m.in w tej perfumerii internetowej perfumetki/pl/perfumy-markowe/141-hugo-boss-boss-orange.html. Takie drzewne i mocno przyprawowe, wyraziste, świetne i na dzień i na wieczór :)

ODPOWIEDZ