Rolnictwo

Awatar użytkownika
kubaszek
Posty: 185
Rejestracja: pn sty 27, 2020 9:45 pm

Rolnictwo

Post autor: kubaszek »

Niedawno zacząłem prowadzić swoje własne gospodarstwo rolne. Brakuje mi jeszcze trochę doświadczenia - moglibyście doradzić mi sprawdzony środek na insekty? Boję się stawiać w ciemno, wole zaufać osobom bardziej doświadczonym w temacie.
Wady i zalety - to często jedno i to samo. Tylko z różnych punktów widzenia.

Awatar użytkownika
cudza
Posty: 204
Rejestracja: czw gru 05, 2019 4:07 am

Re: Rolnictwo

Post autor: cudza »

Jestem w podobnej sytuacji jak Ty, ale ja osobiście zastanawiam się nad wyborem nawozu. Czy waszym zdaniem saletra amonowa https://nitrogenpolska.pl/saletra_amonowa-33-z.html będzie dobra? Będę wdzięczny za wasze porady!
Wytyczony cel ułatwia marsz.

Karla93
Posty: 19
Rejestracja: wt lut 09, 2021 1:06 pm

Re: Rolnictwo

Post autor: Karla93 »

Produktów jest sporo i zawsze warto poczytać opinie, bo na opakowaniu może pisać wszystko, a jak to w praktyce działa, no to już inna sprawa. Zajrzyjcie na agrofoto forum gdzie na pewno nie raz został poruszony ten temat. Sporo rolników z mniejszym i większym doświadczeniem się tu wypowiada.

kuciula
Posty: 142
Rejestracja: czw mar 11, 2021 1:42 pm

Re: Rolnictwo

Post autor: kuciula »

Zauważyłam, że zainteresowanie rolnictwem ostatnimi czasy jest zdecydowanie większe niż jeszcze jakiś czas temu. Jeśli również zaliczacie się do tych osób, zapoznajcie się z treścią tego artykułu: https://multimedio.pl/uprawy-zboz-w-pol ... arto-znac/ - można z niego wyczytać 5 faktów, które trzeba znać o zbożu.

ODPOWIEDZ