Łazienka

MichalinaSw

Re: Łazienka

Post autor: MichalinaSw »

A znacie strony, gdzie znajdę jakieś inspiracje? :)

varka

Post autor: varka »

Mój mąż wraz z bratem będą montować wkrótce prysznic oraz saunę w naszym domu. Potrzebne będą dobrej jakości okucia do saun i tak się zastanawiam nad ofertą firmy SISO-POL. Czy ktoś z Was może już zamawiał u nich takie elementy? Podobno wykonują je z mosiądzu, aluminium oraz stali nierdzewnej. No i wybór jest dosyć spory.

Kobietaewka77

Post autor: Kobietaewka77 »

Szukam fajnego wyposażenia łazienki, chciałabym dywaniki łazienkowe, kubki, koszyczki, kosz na pranie pojemniki na proszki do prania, i dozownik mydła. Poszukuje wszystkiego w jednym stylu i kolorystyce żeby ładnie pasowało do siebie. Gdzie znajdę takie komplety?

siara

Post autor: siara »

A ja właśnie szukam pomysłów na łazienkę w Ceglanej Fantazji. To fajny sklep z super płytkami i inspiracjami gotowymi. Na początku myślałam tylko o tym, żeby to JAKOŚ wyglądało, ale teraz widzę, że mogę nawet postawić na super nowoczesne wyposażenie. Kto wie, na co się zdecyduję. Kuszą mnie płytki z cegły rozbiórkowej , ale to będę musiała coś dopożyczyć...
Ostatnio zmieniony wt gru 15, 2020 11:04 am przez siara, łącznie zmieniany 1 raz.

Ostrow

Post autor: Ostrow »

Wydaje mi się, że ważnym elementem jest zakup odpowiedniej pralki. Stoje przed podobnym dylematem i zastanawiam się czy Pralka PerfectCare 600 z systemem SensiCare , nie bedzie najlepszym wyborem . Ma wiele fajnych opcji które ułatwią codzienne pranie.

Awatar użytkownika
cudza

Post autor: cudza »

Naprawdę świetne meble łazienkowe mają również w tym sklepie https://www.edinos.pl/meble-do-lazienki :) Polecam się z nim bliżej zapoznać, bo wybór jest naprawdę niesamowicie szeroki :)
Wytyczony cel ułatwia marsz.

Ostrow

Post autor: Ostrow »

Wydaje mi się, że ważnym elementem jest zakup odpowiedniej pralki. Stoje przed podobnym dylematem i zastanawiam się czy Pralka PerfectCare 600 z systemem SensiCare , nie bedzie najlepszym wyborem . Ma wiele fajnych opcji które ułatwią codzienne pranie.

niebieska

Post autor: niebieska »

Na pewno będzie Ci także potrzebna pomoc instalatora. W tej roli świetnie sprawdzi się hydraulik, instalator Robert Kozka Poznań i okolice: http://hydraulik-poznan.pl/ . Zapoznaj się z jego ofertą.

BeataOt

Post autor: BeataOt »

Jeśli przeprowadzacie remont łazienki to warto zdecydowanie poprosić hydraulika o sprawdzenie niezbędnych instalacji. Profesjonalne usługi hydrauliczne świadczy https://jotka-hydraulik.pl/hydraulik-wroclaw-lesnica, gdzie możecie na terenie Wrocławia skorzystać z pogotowia hydraulicznego czy usług hydraulicznych.

Karla93

Post autor: Karla93 »

Dzięki za wszystkie porady!

ODPOWIEDZ