Taras z kompozytu

BeataOt
Posty: 140
Rejestracja: pn lut 01, 2021 12:52 pm

Taras z kompozytu

Post autor: BeataOt »

Szukając odpowiedniego pokrycia na taras znalazłam na stronie fabrykatarasow/pl/wpc/deski-tarasowe-kompozytowe-minsk-mazowiecki/ bardzo korzystaną ofertę na deski kompozytowe. Czytałam o nich sporo dobrych opinii więc postanowiłam się zdecydować. To był strzał w 10! O deski bardzo łatwo się dba, wystarczy je konserwować i odpowiednio czyścić.

kuciula
Posty: 551
Rejestracja: czw mar 11, 2021 1:42 pm

Re: Taras z kompozytu

Post autor: kuciula »

Taki taras o jakim piszesz jest na pewno praktyczny, ja u mnie z kolei mam taras z kamienia. A urządzony jest w tym gardenspace/pl/balkon-w-stylu-srodziemnomorskim stylu śródziemnomorskim i wygląda to naprawdę dobrze. Ich meble są wygodne.

Antonia1
Posty: 126
Rejestracja: wt paź 27, 2020 10:21 am

Re: Taras z kompozytu

Post autor: Antonia1 »

Zwróćcie uwagę na jakość materiałów, na które się decydujecie. Ja niestety bardzo się zawiodłam. Wzięłam deski od Ideagarden i nadają się już w tym momencie tylko do wymiany. Obiecana jakość premium chyba gdzieś wyparowała. Taras musi przejść gruntowny remont jeszcze w tym roku.

niebieska
Posty: 163
Rejestracja: pt paź 02, 2020 9:20 am

Re: Taras z kompozytu

Post autor: niebieska »

Na tarasie można stworzyć naprawdę oryginalne kompozycje. Warto jednak zajrzeć do sieci i poszukać najróżniejszych inspiracji. Jednym z ciekawszych artykułów na ten temat jest ogrodolandia/pl/ogrod-na-dachu-jak-go-urzadzic . Polecam lekturę.

kijanka
Posty: 165
Rejestracja: pn lip 13, 2020 10:27 am

Re: Taras z kompozytu

Post autor: kijanka »

Ja obiecałam sobie, że na wiosnę w końcu wezmę się za balkon. Czytam sporo artykułów na temat urządzania balkonów - https://polskiebudowlane.pl/portal/jak-urzadzic-balkon/ i zamawiam już potrzebne rzeczy. Chcę mieć przytulne miejsce w którym będzie mozna poczytać i odpocząć :)

kuciula
Posty: 551
Rejestracja: czw mar 11, 2021 1:42 pm

Re: Taras z kompozytu

Post autor: kuciula »

Tarasy z kompozytu są popularnie i wiele osób je ma ale ja jednak postawiłam na kamienny, solidniejszy. No i do tego muszę tylko dobrać meble odpowiednie, tutaj https://gardenspace.pl/stol-tarasowy-rozsuwany widziałam ofertę na stoły tarasowe nowoczesne.

ODPOWIEDZ