Taras z kompozytu

BeataOt
Posty: 84
Rejestracja: pn lut 01, 2021 12:52 pm

Taras z kompozytu

Post autor: BeataOt »

Szukając odpowiedniego pokrycia na taras znalazłam na stronie https://fabrykatarasow.pl/wpc/deski-tar ... azowiecki/ bardzo korzystaną ofertę na deski kompozytowe. Czytałam o nich sporo dobrych opinii więc postanowiłam się zdecydować. To był strzał w 10! O deski bardzo łatwo się dba, wystarczy je konserwować i odpowiednio czyścić.

kuciula
Posty: 142
Rejestracja: czw mar 11, 2021 1:42 pm

Re: Taras z kompozytu

Post autor: kuciula »

Taki taras o jakim piszesz jest na pewno praktyczny, ja u mnie z kolei mam taras z kamienia. A urządzony jest w tym https://gardenspace.pl/balkon-w-stylu-srodziemnomorskim stylu śródziemnomorskim i wygląda to naprawdę dobrze. Ich meble są wygodne.

Antonia1
Posty: 66
Rejestracja: wt paź 27, 2020 10:21 am

Re: Taras z kompozytu

Post autor: Antonia1 »

Zwróćcie uwagę na jakość materiałów, na które się decydujecie. Ja niestety bardzo się zawiodłam. Wzięłam deski od Ideagarden i nadają się już w tym momencie tylko do wymiany. Obiecana jakość premium chyba gdzieś wyparowała. Taras musi przejść gruntowny remont jeszcze w tym roku.

niebieska
Posty: 96
Rejestracja: pt paź 02, 2020 9:20 am

Re: Taras z kompozytu

Post autor: niebieska »

Na tarasie można stworzyć naprawdę oryginalne kompozycje. Warto jednak zajrzeć do sieci i poszukać najróżniejszych inspiracji. Jednym z ciekawszych artykułów na ten temat jest https://ogrodolandia.pl/ogrod-na-dachu-jak-go-urzadzic . Polecam lekturę.

ODPOWIEDZ