Maszyny budowlane

Awatar użytkownika
ogrodniczek
Posty: 78
Rejestracja: sob sty 04, 2020 4:07 am

Maszyny budowlane

Post autor: ogrodniczek »

Czy ktoś z was wie może, gdzie uda mi się zamówić wysokiej jakości maszyny budowlane? Zastanawiam się nad takim zakupem od jakiegoś już czasu i szukam naprawdę sprawdzonej oferty. Macie jakieś propozycje? Wczoraj rozmawiałem o tym z bratem i ten wysłał mi ten link https://maszynohurt.pl/ . Może ktoś z was korzystał z ich oferty? Dajcie znać.
Błędy też się dla mnie liczą. Nie wykreślam ich ani z życia, ani z pamięci. I nigdy nie winię za nie innych.

halina61
Posty: 138
Rejestracja: czw cze 04, 2020 7:36 pm

Re: Maszyny budowlane

Post autor: halina61 »

Z własnego doświadczenia wiem, że maszyny budowlane są drogie. Dlatego zanim zainwestuję w nową maszynę, upewniam się, że starej nie da się już naprawić. Tak zrobiłam ze szlifierką, którą wyremontowałam w firmie prometobrabiarki/pl/remonty-szlifierek/ . Jestem zadowolona z usługi, bo remont nie trwał długo, a cena też nie była wygórowana.

kalarepka
Posty: 100
Rejestracja: sob lut 01, 2020 3:17 pm

Re: Maszyny budowlane

Post autor: kalarepka »

Maszyny budowlane są bardzo przydatne zwłaszcza w przypadku budowy. Ale nie zapominajmy także o innych elementach równie pomocnych przy budowie. Bardzo przydatne także będą nam szalunki i rusztowania. Ale nie chcemy tego wszystkiego kupować. Szukając jakiegoś wyjścia trafiłam na ofertę tej firmy szalbud/pl/ W sumie taki wynajem także jest bardzo ciekawym rozwiązaniem

sodoma
Posty: 150
Rejestracja: śr lip 22, 2020 12:23 pm

Re: Maszyny budowlane

Post autor: sodoma »

Czasem trzeba te maszyny też przetransportować z miejsca na miejsce. Dlatego polecam rzucić okiem na transport maszyn budowlanych i rolniczych Fast-Trans: transportmaszynpoznan/com/ . Warto wiedzieć, do kogo można się zgłosić w tej kwestii.

Tomash
Posty: 99
Rejestracja: ndz mar 15, 2020 6:07 pm

Re: Maszyny budowlane

Post autor: Tomash »

Wszystko zależy od tego czym zajmuje się firma. Jeśli w zakresie usług waszej firmy są prace na wysokościach to przydatne będą podesty nożycowe katowice. Taki podest pozwala na uniesienie pracowników na znaczną wysokość. Podesty napędzane są silnikiem elektrycznym, dzięki czemu nie emitują spalin i dużego hałasu i mogą być bezpiecznie używane wewnątrz budynków. Podesty sprawdzą się nie tylko do wykonywania prac budowlanych ale też np. do wycinki drzew, naprawy linii energetycznych czy prac związanych z naprawą/wykonaniem elewacji.

kuciula
Posty: 551
Rejestracja: czw mar 11, 2021 1:42 pm

Re: Maszyny budowlane

Post autor: kuciula »

Ja pracuje w firmie, w której na codzień mam styczność z maszynami wielkogabarytowymi. Powiem szczerze, że jak jest wszystko w porządku, maszyny są sprawne, to nie ma żadnego problemu, ale problem zaczyna się pojawiać, kiedy taka maszyna się popsuje i trzeba ją przetransportować. Z tego powodu, poszukuję właśnie firmy, która zajmuje się takim transportem. Zainteresowała mnie oferta tej firmy inrel/pl/ . Czy ktoś z Was miał już okazję korzystać z ich usług?

niebieska
Posty: 163
Rejestracja: pt paź 02, 2020 9:20 am

Re: Maszyny budowlane

Post autor: niebieska »

Specjalistyczne maszyny można albo zakupić albo wynająć - zależy od zapotrzebowania. Firma Interhandler ma w swojej ofercie bardzo duży wybór takich maszyn. Są to między innymi takie ciągniki Fastrac. Myślę, że ciągnik może przydać się w różnych sytuacjach.

ODPOWIEDZ