Badania geologiczne

Awatar użytkownika
yans
Posty: 6
Rejestracja: pn mar 23, 2020 6:57 pm

Badania geologiczne

Post autor: yans »

Jeśli poszukujecie sprawdzonej firmy, która zajmuje się badaniami geologicznymi to zdecydowanie polecam wam tą stronę geolog/pl/ . Takie badania często przydają się przy budowie domu jednorodzinnego czy przy innych inwestycjach budowlanych. Sam korzystałem z ich usług i muszę powiedzieć, że jestem zachwycony! Gołym okiem widać, że są to profesjonaliści.
Umieram, umarłem lub byłem martwy.

Gienia34
Posty: 31
Rejestracja: sob lut 01, 2020 6:10 pm

Re: Badania geologiczne

Post autor: Gienia34 »

My akurat jesteśmy przed budową domu i ciekawe czy będą nam potrzebne takie badania. Póki co jeszcze szukamy projektu domu i nie możemy się zdecydować. Widziałam fajne projekty u MGProjekt i nawet z tego co się zorientowałam obecnie są one 20% tańsze - mgprojekt/com/pl/aktualnosci/promocja-wiosenna Fajna promocja, bo różnica cenowa jest zauważalna. A porządny proejekt to podstawa do rozpoczęcia budowy.

Awatar użytkownika
cudza
Posty: 463
Rejestracja: czw gru 05, 2019 4:07 am

Re: Badania geologiczne

Post autor: cudza »

Ze swojej strony mogę polecić tą firmę https://www.geofizyka.pl/pl/uslugi/uslu ... ologiczne/ . Świadczy ona usługi na naprawdę wysokim poziomie. W ich ofercie znajdziecie wiercenia studni, pobór prób gruntu, wykonywanie operatów wodnoprawnych i wiele więcej. Sam korzystałem z ich oferty i muszę powiedzieć, że się nie zawiodłem. Są to po prostu profesjonaliści!
Wytyczony cel ułatwia marsz.

magiczna
Posty: 70
Rejestracja: sob sty 23, 2021 10:01 pm

Re: Badania geologiczne

Post autor: magiczna »

Jeśli chodzi o wywiercenie studni głębinowej to uważam, że to bardzo dobry pomysł dzięki któremu możemy mieć dobrej jakości wodę zdatną do picia. Wystarczy tylko kupić dobrej jakości pompy do studni i woda na pewno będzie o wiele lepsza niż wcześniej. Zapewne firma której zlecicie wywiercenie takiej studni poleci Wam dobrej marki taką pompę, ale w razie czego dobrze jest mieć namiary na dobry i sprawdzony sklep z takimi pompami

ODPOWIEDZ