Jaki wybrać projekt?

kayka
Posty: 139
Rejestracja: czw lut 20, 2020 1:03 pm

Jaki wybrać projekt?

Post autor: kayka »

Witam,
tak ostatnio przeglądam różne propozycje pracowni MG Projekt i nie wiem jaki lepiej postawić dzisiaj dom? Czy lepiej coś klasycznego, czy całkiem nowoczesnego? Może coś w typie smart? A może lepiej, nie? Jakie jest wasze zdanie w tym kierunku?

arona
Posty: 133
Rejestracja: czw lut 20, 2020 1:01 pm

Re: Jaki wybrać projekt?

Post autor: arona »

To już zależy od Ciebie. Powinnaś wybrać taki, jaki Ci się podoba. Może więc rozglądnąć tutaj mgprojekt/com/pl za projektem. Tam znajdziesz masę ciekawych propozycji dotyczących gotowych projektów domu. Myślę, że tam coś znajdziesz fajnego dla siebie.

kayka
Posty: 139
Rejestracja: czw lut 20, 2020 1:03 pm

Re: Jaki wybrać projekt?

Post autor: kayka »

Ok dzięki za odpowiedź. Właśnie sprawdziłam proponowane przez Ciebie projekty i faktycznie, nie spodziewałam się że firma MG Projekt ma takie ładne oraz, że ma taki wybór. Myślę, że faktycznie znajdę coś odpowiedniego dla siebie u nich.

Perto
Posty: 6
Rejestracja: sob sie 01, 2020 3:56 pm

Re: Jaki wybrać projekt?

Post autor: Perto »

W nowym domu moim zdaniem warto postawić na pompę ciepła i fotowoltaikę. Stają się coraz bardziej popularne i zwracają się osobom, które się na nie decydują. My jesteśmy ze Śląska i korzystaliśmy z usług firmy jkprojekt/pl

kalarepka
Posty: 100
Rejestracja: sob lut 01, 2020 3:17 pm

Re: Jaki wybrać projekt?

Post autor: kalarepka »

Jeśli chodzi o projekty domów to faktycznie jest teraz bardzo duży i zarazem konkretny w mich wybór. Wszystko zależy od tego czego oczekujemy po takim projekcie. My na szczęście mamy ten etap już za sobą i teraz szukamy mebli do domu. Najbardziej interesują nas kanapy i chociażby tutaj swiatdomu/com/oferty/kanapa-butelkowa-zielen udało nam się znaleźć bardzo duży i konkretny wybór w nowoczesnym kolorze kanap.

kuciula
Posty: 551
Rejestracja: czw mar 11, 2021 1:42 pm

Re: Jaki wybrać projekt?

Post autor: kuciula »

Ja właśnie jestem na etapie urządzania mieszkania i myślę, że przydałaby mi się duża, pojemna szafa i właśnie się za taką rozglądam. Jeśli chodzi o szafy przesuwne to jakie firmy polecacie? Ogólnie mam raczej jasne i nowoczesne wnętrze.

Antonia1
Posty: 126
Rejestracja: wt paź 27, 2020 10:21 am

Re: Jaki wybrać projekt?

Post autor: Antonia1 »

Ja zdecydowałam się na dom parterowy. Stwierdziłam, że lepiej będzie mieć wszystkie pomieszczenia na jednym poziomie niż ciągle biegać góra-dół. Obecnie jestem na etapie wybierania okien. Myślę o stalowych a konkretnie tych debesto/com/pl/okna/produkty/okna-stalowe-forster-unico/. Czy ktoś decydował się na takie rozwiązanie? :)

ODPOWIEDZ