Drzwi wejściowe

Awatar użytkownika
Favro5
Posty: 73
Rejestracja: śr gru 11, 2019 4:07 am

Drzwi wejściowe

Post autor: Favro5 »

Hejka, polecicie jakies dobre firmy drzwi wyjściowych do domku jednorodzinnego?
Zbyt często rozglądamy się za miłością wokół nas, zamiast dbać o nasze wewnętrzne źródła miłosnej energii

Awatar użytkownika
Nhtta
Posty: 5
Rejestracja: pn lut 03, 2020 10:02 pm

Re: Drzwi wejściowe

Post autor: Nhtta »

Może warto jakieś artykuły o tym pomyśleć? Myślę, że może to być bardzo przydatne.
Ci, którzy nie znają swojej historii, są skazani na jej powtarzanie.

ulisa
Posty: 80
Rejestracja: śr sty 29, 2020 12:20 pm

Re: Drzwi wejściowe

Post autor: ulisa »

a ja postawiłam na drewno i w środku i na zewnątrz. Jestem zachwycona bo uważam, ze taki rodzaj drzwi nadaje wnętrzom mega przytulnego i takiego sielskiego charakteru. Zakupy zrobiłam u producenta ,,Kris Drzwi i mogę śmiało ich polecić - dobry stosunek jakości do ceny, terminowa dostawa, sprawny montaż.

azula
Posty: 93
Rejestracja: śr sty 29, 2020 12:25 pm

Re: Drzwi wejściowe

Post autor: azula »

ulisa to prawda kris drzwi to porządna firma :) ja dodam jeszcze od siebie, ze poza tym, że realizują tui zamówienia indywidualne to mają jeszcze w ofercie produkty dostępne od ręki jak np te drzwi wahadłowe sprzedajemy/pl/drzwi-drewniane-wahadlowe-100x208-grzybno-2-a1d299-nr56531802. Zamierzam kupić takie do domku na działce :)

pomarańcza
Posty: 79
Rejestracja: pt sie 07, 2020 10:53 am

Re: Drzwi wejściowe

Post autor: pomarańcza »

Skoro mowa o drzwiach wejściowych to my aktualnie poszukujemy takich drzwi ale do mieszkania w bloku. Wiadomo, że zależy nam na bardzo nowoczesnych i dopasowanych drzwiach wejściowych. A że udało nam się dowiedzieć, że tutaj vrata/pl/k/drzwi-wewnatrzklatkowe/ mają bardzo duży wybór w tego typu drzwiach wraz z montażem. Także jak dla mnie wybór jest oczywisty.

magiczna
Posty: 70
Rejestracja: sob sty 23, 2021 10:01 pm

Re: Drzwi wejściowe

Post autor: magiczna »

Moim zdaniem przy oszczędnościach warto wybierać drzwi pasywne, które będą nam dodatkowo magazynować ciepło. Tutaj mikea.eu/product/thermika-pasiv/ macie na przykład ofertę bardzo dobrego producenta, który świetne sobie radzi ze wszystkimi problemami. Sprawdźcie to.

Samanta11
Posty: 29
Rejestracja: śr lis 25, 2020 1:57 pm

Re: Drzwi wejściowe

Post autor: Samanta11 »

A może drzwi antywłamaniowe były by dla ciebie dobrym rozwiązaniem?
Jeśli niewiele wiesz na ich temat,nie wiesz gdzie je zakupić,czym się podczas wyboru kierować,jakie mogą mieć parametry,radzę skorzystać z porad i wskazówek jakie umieścił na swojej stronie Ekoplast,producent okien i drzwi ekoplast-group/com/pl/pressroom/aktualnosci/page/4

seena
Posty: 76
Rejestracja: śr mar 10, 2021 8:27 am

Re: Drzwi wejściowe

Post autor: seena »

Ja to mam problem z dobraniem i drzwi i klamek. Nie miałam wcześniej przyjemności kupowania takich elementów, dlatego nie mam pewności, co zrobić. Z jednej strony klamka roothkin mi się podoba, z drugiej, jestem pewna, że sama decyzji podjąć nie mogę. Mam nadzieję że jakoś sobie z tym poradzę.

kuciula
Posty: 551
Rejestracja: czw mar 11, 2021 1:42 pm

Re: Drzwi wejściowe

Post autor: kuciula »

Wszystko co chcesz wiedzieć o drzwiach wejściowych przed zakupem to tutaj internorm/com/pl-pl/blog/przeglad-wpisow/artykuly/wszystko-o-drzwiach-wejsciowych-na-co-zwrocic-uwage-przed-zakupem poczytasz i się dowiesz. Ja jak do siebie szukałem drzwi to trafiłem na tą stronę i dużo się tam dzięki niej dowiedziałem.

ODPOWIEDZ