Realizacje i projektowanie budowlane

KondratGustaw
Posty: 97
Rejestracja: wt paź 27, 2020 10:20 am

Realizacje i projektowanie budowlane

Post autor: KondratGustaw »

Jeśli szukacie firmy, która świadczy kompleksowe usługi z zakresu realizacji obiektów budowlanych takich jak hale, budynki biurowe czy chłodnie to polecam zapoznać się building4you/pl/. Zajmują się całym procesem budowlanym, również niezbędnymi formalnościami.

Swimka
Posty: 285
Rejestracja: czw lip 23, 2020 12:31 pm

Re: Realizacje i projektowanie budowlane

Post autor: Swimka »

A skoro już mowa o projektowaniu, to co byście powiedzieli na to, żeby kupić gotowy projekt domu? Takie projekty oferuje na przykład Pracownia Architektoniczna MG Projekt. Ostatnio spodobał mi się jej projekt Dom na Praktycznej, który znalazłam na stronie internetowej mgprojekt/com/pl/dom-na-praktycznej-3. A Wy co o nim sądzicie?

kuciula
Posty: 551
Rejestracja: czw mar 11, 2021 1:42 pm

Re: Realizacje i projektowanie budowlane

Post autor: kuciula »

Przy budowie domu, kluczem jest dobry projekt. Warto wybrać więc sprawdzoną i rzetelną firmę. Jeśli chodzi o domy energooszczędne to świetne projekty ma firma multicomfort/pl/domy-prefabrykowane/domy-energooszczedne/ . Polecam Ci zajrzeć na ich stronę.

BeataOt
Posty: 140
Rejestracja: pn lut 01, 2021 12:52 pm

Re: Realizacje i projektowanie budowlane

Post autor: BeataOt »

Jeżeli stoicie przed wyborem okien to proponuję zastanowić się nad stolarką aluminiową. Wiele osob twierdzi, że okna takie są zimne i drogie ale to nieprawda ;) Z mężem zdecydowaliśmy się na takie rozwiązanie do naszego domu i jesteśmy bardzo zadowoleni. Firma debesto/com/pl/okna/okna-aluminiowe/ według nas ma najkorzystniejsze oferty ;) A porównywaliśmy ich sporo ;)

sodoma
Posty: 150
Rejestracja: śr lip 22, 2020 12:23 pm

Re: Realizacje i projektowanie budowlane

Post autor: sodoma »

Jeśli chodzi o remont to warto go zlecić dobrym specjalistom. Najlepiej rzucić okiem na remonty i wykończenia wnętrz, usługi remontowe Poznań: https://www.remonty.w.poznaniu.pl/ . Z pewnością będziecie zadowoleni z usług właśnie tych fachowców.

kijanka
Posty: 165
Rejestracja: pn lip 13, 2020 10:27 am

Re: Realizacje i projektowanie budowlane

Post autor: kijanka »

A co powiecie na panele 3d? Tutaj https://panele3d.pl/Kasetony-Sufitowe-c14 znalazłam ciekawą ofertę i myśle o kasetonach na sufit. Wiem, że znowu są modne i uważam, ze naprawdę świetnie się prezentują.

ODPOWIEDZ