Strona 1 z 1

Monitoring oświetlenia awaryjnego

: czw maja 21, 2020 8:04 am
autor: Skipper
Orientujecie się czy wymagana jest instalacja monitoringu oświetlenia awaryjnego?

Re: Monitoring oświetlenia awaryjnego

: czw maja 21, 2020 9:06 am
autor: Brody
W sytuacji, w której decydujesz sie na montaż oswietlenia awaryjnego, dobrze będzie również prowadzić odpowiedni jego monitoring. Dzięki temu bedziesz mógł zobaczyć czy oświetlenie będzie dobrze działało i czy się sprawdzi w takich sytuacjach
https://tmtechnologie.pl/produkt/1/moni ... ego/data-2

Na stronie jest opisane jak powinien wygladać taki monitoring. Montowane jest to automatycznie razem z oświetleniem.

Re: Monitoring oświetlenia awaryjnego

: pn sie 03, 2020 6:01 pm
autor: Gienia34
Szukając oświetlenia czy to do mieszkania czy do lokalu publicznego, a nawet do zakładów produkcyjnych warto przejrzeć oświetlenie halogenowe - https://hurtownia-swiatla.pl/zarowki-halogenowe Jest ono bardzo wydajne i zapewnia odpowiednią ilość światła. Żarówki są bardzo żywotne więc będą świeciły z pełną mocą przez długi czas.

Re: Monitoring oświetlenia awaryjnego

: śr paź 21, 2020 10:15 am
autor: pomarańcza
Tak dokładnie to nie znam się na tego typu sprawach, ale bardzo chętnie zapoznam się nieco bliżej z tym tematem. Bo jednak zastanawiamy się nad pewnymi rozwiązaniami. Przede wszystkim zastanawiamy się nad tym jaki rodzaj oświetlenia elewacji wybrać. I tak szukając informacji na ten temat znaleźliśmy ich ofertę https://www.globuslighting.pl/rozwiazan ... -elewacji/ która nie powiem jest dość konkretna. Co o tym myślicie?

Re: Monitoring oświetlenia awaryjnego

: pn lis 30, 2020 11:47 am
autor: sodoma
W kwestiach związanych z monitoringiem posesji czy też firmy, warto odwiedzić stronę https://b2b.dts-system.pl/ . Znajdziecie tam między innymi monitoring dahua. Czytałam wiele pozytywnych opinii na temat tej marki kamer.