Nowe mieszkanie

Awatar użytkownika
ogrodniczek

Nowe mieszkanie

Post autor: ogrodniczek »

Hej. Przymierzam się do zakupu nowego mieszkania (stan deweloperski) w Gdyni. Na co wedlug was należy szczególnie zwrócić uwagę? To decyzja na wiele lat, więc nie chcę podejmować pochopnych decyzji
Błędy też się dla mnie liczą. Nie wykreślam ich ani z życia, ani z pamięci. I nigdy nie winię za nie innych.

Awatar użytkownika
Nhtta

Re: Nowe mieszkanie

Post autor: Nhtta »

Sporo tego jest ostatnio w internecie. Zainteresowanie jak widać jest ogromne.
Ci, którzy nie znają swojej historii, są skazani na jej powtarzanie.

Awatar użytkownika
Gator

Post autor: Gator »

Zastanawiam się nad zakupem nowych rolet do nowego mieszkania. Co sądzicie o ofercie z tej stronki roleter/pl/ ? Produkty wydają się być naprawdę solidne. Do tego cena jest bardzo atrakcyjna. Zależy mi na naprawdę wysokiej jakości. Kupował ktoś z tej strony? Dajcie znać co sądzicie na ten temat.
Kto chce rządzić ludźmi, nie powinien ich gnać przed sobą, lecz sprawić, by podążali za nim.

arona

Post autor: arona »

Najczęściej jest tak, że kupuje się mieszkanie w stanie deweloperskim. Także trzeba zadbać o kwestie jeszcze wykończeniowe. W tym zakresie warto się rozglądnąć za dobrymi fachowcami, którzy zajmają się wszystkim. Na stronach ogłoszeniowych typu clixs/pl/ można znaleźć różnorodne oferty. Możemy znaleźć firmy, którym damy zlecenie budowlane, czy remontowe. Warto więc się rozglądnąć już teraz.

ulisa

Post autor: ulisa »

Jak nowe mieszkanie to i nowe meble :) bardzo ciekawą ofertę znajdziecie u producenta George Azzar. Wyróżnia ich to, ze tworzą meble ręcznie, realizują indywidualne zamówienie. Solidne produkty w niewygórowanych cenach. Ogromny plus za 100 lat gwarancji i terminową dostawę.

azula

Post autor: azula »

jakbyście szukali ciekawych, wygodnych i robionych na zamówienie narożników modułowych do salonu to polecam te z firmy Caya Design cayadesign/com/. Bardzo dobry stosunek jakości do ceny, terminowa dostawa, sympatyczna obsługa. Ja zamawiałam narożnik Arezzo, ma ciekawe funkcje relaksu jak zagłówki czy podłokietniki. Ma też funkcje spania i pojemnik na pościel :)

jaro_mir

Post autor: jaro_mir »

azula no to jestes juz kolejna osoba, ktpora poleca ta firme caya design. az sprawdzilem sobie opinie o nich na wizytowkach i rzeczywiscie wyglada na to, ze sporo osob ich poleca. i ja sie w takim razie rozejrze za czyms ciekawym do nas.

binis

Post autor: binis »

Na Przędzalnianej 64 w Łodzi budują nowe mieszkania. Inwestycja wpadła mi w oko. Podoba mi się okolica w której kupuję mieszkanie, ponieważ blisko są tereny zielone, a jednocześnie dobre jest połączenie z innymi dzielnicami miasta. Tutaj przedzalniana64/pl/ można sobie o niej przeczytać.

Tomash

Post autor: Tomash »

Nowe mieszkanie wymaga wykończenia. Jeśli sami nie potraficie zrobić remontu to warto zatrudnić ekipę, która wykona wykończenie pod klucz . Takie prace oferuje np firma Malhaus. Im możecie zlecić wykończenie wnętrza mieszkania na podstawie projektu dostarczonego od architekta lub wykonanego samodzielnie. Na ich stronie znajdziecie przykładowe realizacje.

Awatar użytkownika
cudza

Post autor: cudza »

A znacie może jakiś sprawdzony i dobry sklep, w którym można kupić niezłej jakości żyrandole? Zależy mi również na atrakcyjnej cenie. Polecicie coś? Wczoraj znajomy wysłał mi taką stronę https://www.lights.com.pl/Zyrandole-245k/ . Myślicie, że warto z niej skorzystać? Z tego co widzę to mają oni dość szeroki wybór lamp. Z pewnością znajdę tam coś dla siebie. Dajcie znać co wiecie na ten temat, dzięki!
Wytyczony cel ułatwia marsz.

ODPOWIEDZ