Nowe mieszkanie

siara
Posty: 87
Rejestracja: pt maja 01, 2020 7:23 pm

Re: Nowe mieszkanie

Post autor: siara »

Wiecie co, ja to jednak nie będę kupować mieszkania, a wybuduję dom. Mam na oku otóż taką Modenę mgprojekt/com/pl/modena-wariant-b w wariancie B. Myślę, że to będzie rysunek na skalę naszych możliwości. I finansowych i jednocześnie pod kątem umiejętności.

pomarańcza
Posty: 79
Rejestracja: pt sie 07, 2020 10:53 am

Re: Nowe mieszkanie

Post autor: pomarańcza »

No właśnie jeśli chodzi nowe mieszkanie to ja już dawno temu je kupiłam i teraz kończę je urządzać. I tak się zastanawiam jak można dobrze i dokładnie domyć podłogi. Bo jednak jakieś tam skazy pozostały i już nie wiem jak sobie z tym poradzić. I jak szukałam w internecie jakiś podpowiedzi to trafiłam na takie środki do mycia podłóg cleantec/com/pl/podlogi-mycie-c-1_7_67.html które poradzą sobie z każdym rodzajem zabrudzenia.

varka
Posty: 73
Rejestracja: śr cze 10, 2020 5:31 pm

Re: Nowe mieszkanie

Post autor: varka »

Mieszkanie nareszcie mamy nowe ale teraz trzeba je ładnie urządzić. Oczywiście pierwszą rzeczą będzie zakup telewizora, bo mój mąż przecież nie może żyć bez oglądania sportu :) Postanowiliśmy wybrać jeden z tych modeli tutaj taniomania/pl/t/telewizory-32-cale . Jest świetna oferta w dobrych cenach.

kayka
Posty: 139
Rejestracja: czw lut 20, 2020 1:03 pm

Re: Nowe mieszkanie

Post autor: kayka »

Skoro mowa tutaj na temat zakupu mieszkania, to warto dowiedzieć się podstawowych rzeczy w tym zakresie. Chociażby deweloperski prospekt informacyjny co to jest za dokument? Dlaczego jest on ważny? Tutaj mieszkalnik.info/prospekt-informacyjny-w-umowie-deweloperskiej-co-to-jest/zyskacie w tym zakresie cenne wiadomości.

kalarepka
Posty: 100
Rejestracja: sob lut 01, 2020 3:17 pm

Re: Nowe mieszkanie

Post autor: kalarepka »

Wiadomo, że jak już to lepiej jest kupować mieszkanie od dewelopera bo potem jedynie co musimy zrobić to urządzić je po swojemu. A że ja chciałabym mieć kilka ścian w mieszkaniu coś na podobieństwo betonu to szukam jakiegoś rozwiązania. I tak też dowiedziałam się, że tutaj sklepmo/pl/pol_m_Sciany-i-podlogi_PLYTKI-CERAMICZNE_Plytki-betonopodobne-201.html znajdę takie płytki betonopodobne, które świetnie wyglądają i się sprawdzają. Także z pewnością jakieś wybiorę i zamówię.

seena
Posty: 76
Rejestracja: śr mar 10, 2021 8:27 am

Re: Nowe mieszkanie

Post autor: seena »

Jeśli się nie mylę, a na pewno tak nie jest, to pisaliście na temat wyciszania mieszkania. Ktoś na pewno poruszał ten temat. Myślę, że warto tutaj dodać, że tak naprawdę wiele osób ma problem z niechcianymi dźwiękami, ale są na to rozwiązania. Tutaj bluetone/pl/dyfuzory-akustyczne je znajdziecie. Polecam zajrzeć.

azula
Posty: 93
Rejestracja: śr sty 29, 2020 12:25 pm

Re: Nowe mieszkanie

Post autor: azula »

Też niedawno wprowadziliśmy się do nowego mieszkania i teraz jestem w trakcie jego urządzania. Ostatnio rozglądałam się za sklepem, gdzie mogłabym kupić dobrą jakościowo pościel dla dzieci i wpadła mi w oko oferta VegeHome vegehome/pl/39-posciel. Duży wybór, rozsądne ceny, bardzo dużo promocji. Sklep bardzo sprawnie realizuje wszystkie zamówienia.

kuciula
Posty: 551
Rejestracja: czw mar 11, 2021 1:42 pm

Re: Nowe mieszkanie

Post autor: kuciula »

A czym się kierowaliście przy wyborze Telewizora? Wydaje mi się, że jest to jeden z ważniejszych mebli w nowym mieszkaniu :) Salon to serce mieszkania a telewizor skupia wszystkich domowników :D Sama się zastanawiam nad wyborem z oferty tego sklepu: e-sas/pl/rtvagd/telewizory-i-rtv/telewizory

Awatar użytkownika
kubaszek
Posty: 228
Rejestracja: pn sty 27, 2020 9:45 pm

Re: Nowe mieszkanie

Post autor: kubaszek »

Kupiłem ostatnio dom, ale muszę go wyremontować. Na pewno do wymiany są podłogi, dlatego chciałem się dowiedzieć, jaki producent deski podłogowej jest najlepszy i najbardziej rozpoznawalny na rynku. Zależy mi też na atrakcyjnej cenie - będę wdzięczny za wasze opinie.
Wady i zalety - to często jedno i to samo. Tylko z różnych punktów widzenia.

Tomash
Posty: 99
Rejestracja: ndz mar 15, 2020 6:07 pm

Re: Nowe mieszkanie

Post autor: Tomash »

Myślę, że w życiu każdego przychodzi taki czas, że chce kupić własne mieszkanie. Ja się rozglądam za mieszkaniem w okolicy Poznania z dobrym dojazdem do centrum. Bardzo ładne lokale oferuje firma Linea murowana/com/pl, oni są wykonawcą osiedla w Murowanej Goślinie. Sprawdzałem na ich stronie i maja bardzo ładne i przestronne mieszkania o nowoczesnym rozkładzie. Mieszkania na parterze mają ogródki a te na piętrze balkony. Naprawdę fajna opcja.

ODPOWIEDZ