Które meble kuchenne wybrać?

Perto
Posty: 6
Rejestracja: sob sie 01, 2020 3:56 pm

Re: Które meble kuchenne wybrać?

Post autor: Perto »

Aby zaoszczędzić można kupić krzesła używane w serwisach ogłoszeniowych gdzie ich nie brakuje. Polecam np. serwis Pokato.

akacja56
Posty: 35
Rejestracja: pn paź 19, 2020 5:27 pm

Re: Które meble kuchenne wybrać?

Post autor: akacja56 »

Jak mowa o kuchni to też przydadzą się meble do jadalni. Osobiście widziałam ciekawe propozycje na mebel4u/pl/jadalnia . Mają tam wiele ciekawych propozycji w świetnej cenie. Wydaje mi się, że sprawdzą się doskonale , bo są w różnych stylach.

halina61
Posty: 138
Rejestracja: czw cze 04, 2020 7:36 pm

Re: Które meble kuchenne wybrać?

Post autor: halina61 »

Do kuchni warto wybrać funkcjonalne meble. Ja akurat mam niewielką kuchnię, dlatego zdecydowałam się na narożnik kuchenny, zamiast krzeseł. Mam sporo miejsca dla gości. Mogę też wspólnie z całą rodziną zjeść obiad. Swój narożnik znalazłam na stronie martimeble/pl/17-narozniki-kuchenne . Mają niskie ceny, ale bardzo dobrą jakość.

arona
Posty: 133
Rejestracja: czw lut 20, 2020 1:01 pm

Re: Które meble kuchenne wybrać?

Post autor: arona »

Skoro to już wiecie- gdzie kupić meble, to czas przejść do wyposażenia tego bardziej praktycznego... Czy wiecie zatem gdzie kupić zamrażarki skrzyniowe , a także wszelkie inne sprzęty? Właśnie... A ja już wiem... W gastromania/pl wszystko znajdziecie...

Karla93
Posty: 19
Rejestracja: wt lut 09, 2021 1:06 pm

Re: Które meble kuchenne wybrać?

Post autor: Karla93 »

Jak dla mnie to taki uniwersalne, takie które będą modne za rok, dwa, za 10 lat, a to na pewno trudno wybrać. Mnie obecnie podoba się najbardziej nowoczesny styl, minimalizm. Mam dużo pomysłów na kuchnie. Jednym z nich jest okap blatowy od ciarkodesign/com/ Widziałam gdzieś reklamę i muszę przyznać, że kupił mnie.

Antonia1
Posty: 126
Rejestracja: wt paź 27, 2020 10:21 am

Re: Które meble kuchenne wybrać?

Post autor: Antonia1 »

Jeśli obecnie jesteście na etapie remontowania swojej kuchni to ja zdecydowanie polecam skorzystać z możliwości mebli na wymiar, gdzie dopasujecie odpowiednio meble do swojej kuchni, jej położenia, wymiarów i własnych preferencji związanych ze stylem oraz kolorystyką. Mogę polecić smolis-meble/pl/meble-kuchenne-olesnica/, którzy wykonują wszelkie realizacje mebli na wymiar :)

kuciula
Posty: 551
Rejestracja: czw mar 11, 2021 1:42 pm

Re: Które meble kuchenne wybrać?

Post autor: kuciula »

Meble kuchenne ja jak do siebie dobierałam do kuchni to w internecie szukałam ofert, udało się znaleźć dokładnie takie jak chciałam. Teraz kuchnia jest urządzona w stylu klasycznym, fajnie całość się prezentuje, udało mi się stworzyć całkiem fajną aranżację.

kayka
Posty: 139
Rejestracja: czw lut 20, 2020 1:03 pm

Re: Które meble kuchenne wybrać?

Post autor: kayka »

Ja tam na pewno będę zamawiać meble na wymiar. Nawet już znalazłam odpowiednią do tego pracy firmę jago-kuchnie/com/pl/meble-kuchenne-szafy-brwinow.html . Widziałam ich realizacje, także naprawdę tworzą gustowne, ładne i funkcjonalne meble...

bobS
Posty: 30
Rejestracja: wt lut 09, 2021 1:44 pm

Re: Które meble kuchenne wybrać?

Post autor: bobS »

Najlepsze będą oczywiście meble na wymiar, powinniście na takie postawić według mnie. Sporo osób na takie się decyduje, bo tu wszystko jest dopasowane co do milimetra, oczywiście jak firma wszystko dokładnie zrobi;) Jeżeli będziecie szukać kogoś do zrobienia kuchni to powinniście zajrzeć sobie na stronkę portameble/pl/ Będziecie mogli liczyć tu na wsparcie świetnych projektantów oraz wykonanie idealnych mebli pod wymiar i to nie tylko kuchennych.

kijanka
Posty: 165
Rejestracja: pn lip 13, 2020 10:27 am

Re: Które meble kuchenne wybrać?

Post autor: kijanka »

Kupując meble warto pomyśleć też o okapie np. z ciarkodesign/com/ Wedlug mnie jest on niezbędny w każdej kuchni. Osobiście nie wyobrażam sobie gotowania bez włączonego okapu...

ODPOWIEDZ