Drewniane ozdoby

Awatar użytkownika
ogrodniczek
Posty: 78
Rejestracja: sob sty 04, 2020 4:07 am

Drewniane ozdoby

Post autor: ogrodniczek »

Hej! Znacie może jakiś dobry i sprawdzony sklep z drewnianymi ozdobami? Zastanawiam się nad skorzystaniem z tej oferty https://homewood.com.pl/ , jednak chciałbym poznać również wasze opinie na jej temat. Mieliście styczność z tym sklepem? Warto się na niego zdecydować? Koniecznie dajcie znać, będę wdzięczny za pomoc!
Błędy też się dla mnie liczą. Nie wykreślam ich ani z życia, ani z pamięci. I nigdy nie winię za nie innych.

Swimka
Posty: 285
Rejestracja: czw lip 23, 2020 12:31 pm

Re: Drewniane ozdoby

Post autor: Swimka »

Mi bardzo podobają się drewniane dekoracje świąteczne, również takie na choinkę ;) Ostatnio widziałam takie w sklepie internetowym Happenings/pl. Jeśli również coś takiego się Wam podoba, to polecam się tam rozejrzeć ;)

kayka
Posty: 139
Rejestracja: czw lut 20, 2020 1:03 pm

Re: Drewniane ozdoby

Post autor: kayka »

Jeżeli interesują was ciekawe dodatki do domu, to warto też postawić nad firmę sklepzramami/pl . Tam kupicie śliczne ramki, nawet drewniane. Oprócz tego znajdziecie też antyramy oraz inne elementy, które przydadzą wam się do oprawy zdjęć czy innych obrazów.

Domis3223
Posty: 35
Rejestracja: śr paź 21, 2020 3:44 pm

Re: Drewniane ozdoby

Post autor: Domis3223 »

Szukam do pokoju chłopca fototapety, koszykówka ma być motywem przewodnim całego pokoju. Chciałabym tam umieścić też inne ozdoby, związane z tematem jednak nie bardzo wiem co. Dziecko ma 11 lat, jest bardzo aktywnym chłopcem, który interesuje się koszykówką i wymarzył sobie taki pokój.

halina61
Posty: 138
Rejestracja: czw cze 04, 2020 7:36 pm

Re: Drewniane ozdoby

Post autor: halina61 »

Drewniane ozdoby pasują do tradycyjnych, rustykalnych wnętrz. Mi bardzo podobają się takie, dlatego co jakiś czas zmieniam wystrój. Widziałam, że piękne drewniane pojemniczki, szkatułki i świeczniki dostępne są na stronie dekolo/pl . Mają też narzędzia, m.in. suszone kwiaty, wstążki, dzięki którym można wykonać samodzielnie jakąś kompozycję kwiatową czy wianek.

ODPOWIEDZ