Inspiracje do sypialni

MichalinaSw
Posty: 55
Rejestracja: wt paź 27, 2020 10:19 am

Re: Inspiracje do sypialni

Post autor: MichalinaSw »

Sama niedawno szukałam inspiracji i dodatków do sypialni, ponieważ byłam na etapie jej aranżacji. Na tss.net/pl/ znalazłam bardzo duży wybór ciekawych naklejek, właśnie na ścianę. Może Was zainteresuje taki asortyment :)

niebieska
Posty: 163
Rejestracja: pt paź 02, 2020 9:20 am

Re: Inspiracje do sypialni

Post autor: niebieska »

Moim zdaniem najważniejszym elementem sypialni jest jednak wygodne łóżko. Dlatego właśnie warto rzucić okiem na łóżko na nóżkach: mebletkaniny/pl/lozka-cat-36 . Firma ta jest producentem łóżek z wysokiej jakości materiałów.

Swimka
Posty: 285
Rejestracja: czw lip 23, 2020 12:31 pm

Re: Inspiracje do sypialni

Post autor: Swimka »

Jeśli szukacie właśnie inspiracji do Waszej sypialni, to sądzę, że powinniście sobie przeczytać artykuł na stronie internetowej elementarzprojektanta/pl/pomysl-na-sciane-w-sypialni-jak-stworzyc-piekny-kat-do-snu-i-relaksu/. Znajdziecie tam niejeden naprawdę fajny i oryginalny pomysł na ścianę w sypialni. Bo wygląd ścian również ma bardzo duże znaczenie w takiej aranżacji, warto o tym pamiętać.

Tomash
Posty: 99
Rejestracja: ndz mar 15, 2020 6:07 pm

Re: Inspiracje do sypialni

Post autor: Tomash »

A może cegła na ścianę? Tak wykończone ściany wyglądają bardzo elegancko. Piękną cegłę dekoracyjną oferuje Cegielnia Trojanowscy. Na ich stronie znajdziecie ofertę oraz przykładowe wykorzystanie cegły.

halina61
Posty: 138
Rejestracja: czw cze 04, 2020 7:36 pm

Re: Inspiracje do sypialni

Post autor: halina61 »

Ja szukam inspiracji w internecie. Można też przejrzeć oferty sklepów. Wiele osób decyduje się też na meble do sypialni na wymiar, że pokój był komfortowy i funkcjonalny. Mi podoba się oferta sklepu Górna Półka gornapolka/com/kp/meble-sypialnia/ . Możecie tam zamówić piękne szafki nocne, eleganckie regały czy praktyczne komody. Wszystko na wybrany wymiar. Oferta jest naprawdę bogata, także warto przejrzeć.

kijanka
Posty: 165
Rejestracja: pn lip 13, 2020 10:27 am

Re: Inspiracje do sypialni

Post autor: kijanka »

Moim największym odkryciem ostatnio są prześcieradła z gumką z vegehome/pl/ Nie mam pojęcia dlaczego wcześniej ich nie używałam w sypialni i w pokoju dzieciaków! Mega praktyczne, szybko się je zmienia, nic się nie przesuwa... Chyba żyłam pod kamieniem :D U nas w domu zawsze używało się tradycyjnych prześcieradeł i nie wpadałam na to, że mogą być inne.

kuciula
Posty: 551
Rejestracja: czw mar 11, 2021 1:42 pm

Re: Inspiracje do sypialni

Post autor: kuciula »

Największą dekoracją sypialni jest dobrze dobrane łóżko. Mi najbardziej podobają się łóżka tapicerowane - są ładne, wytrzymałe i wygodne. Najlepszą ofertę posiada sklep sfmeble/pl/c/lozka-do-sypialni . Gdybym teraz kupowała nowe łóżko na pewno wybrałabym coś z oferty tej firmy. Lubię oryginalność, a tutaj jest ona dostępna.

sodoma
Posty: 150
Rejestracja: śr lip 22, 2020 12:23 pm

Re: Inspiracje do sypialni

Post autor: sodoma »

A czy macie już wybrane łóżko do sypialni? Polecam zajrzeć na stronę sklepu online interbeds/pl/podwojne-lozka-dla-dzieci . Tam znajdziecie wiele propozycji. Na pewno coś wybierzecie.

niebieska
Posty: 163
Rejestracja: pt paź 02, 2020 9:20 am

Re: Inspiracje do sypialni

Post autor: niebieska »

Wiele osób miewa problemy z chrapaniem. Warto wiedzieć, że na rynku dostępne są takie akcesoria jak na przykład poduszka zapobiegająca chrapaniu. Zamówicie ją online w tym sklepie internetowym: orteo/pl/poduszki/zapobiegajaca-chrapaniu-poduszka-ortopedyczna-do-spania-na-plecach-i-na-boku-qmed-antisnoring .

arona
Posty: 133
Rejestracja: czw lut 20, 2020 1:01 pm

Re: Inspiracje do sypialni

Post autor: arona »

Widzę, że poszukujecie inspiracje dla siebie. Skoro tak to tutaj creora/pl/ciekawe-pomysly-na-sypialnie/ możecie znaleźć bardzo praktyczne i efektywne pomysły na urządzenie swojej sypialni -możecie sobie sprawdzić...

ODPOWIEDZ