Projekt domu i mieszkania

Balbina
Posty: 36
Rejestracja: pt kwie 24, 2020 12:59 am

Re: Projekt domu i mieszkania

Post autor: Balbina »

Ja lubię projektować sobie sama. Bawi mnie wyszukiwanie ciekawych i oryginalnych pomysłów na różne rozwiązania dekoracyjne i użytkowe. Moje ostatnie odkrycie, to naklejki na ścianę i półeczki na samochodziki do pokoju dziecinnego z nasciane.net

halina61
Posty: 138
Rejestracja: czw cze 04, 2020 7:36 pm

Re: Projekt domu i mieszkania

Post autor: halina61 »

Myśląc o aranżacji mieszkania, często zapominamy o przedpokoju, a uważam, że to największy błąd, po to pierwsze pomieszczenie, które widzą goście. Jeśli chcemy, żeby był wizytówką domu, to warto postawić na dobrej jakości meble. Zajrzyjcie tutaj: aurameble/pl/18-przedpokoj. Według mnie meble pasują do nowoczesnych wnętrz.

varka
Posty: 73
Rejestracja: śr cze 10, 2020 5:31 pm

Re: Projekt domu i mieszkania

Post autor: varka »

Ja to mam tak bogatą wyobraźnię przestrzenną i plastyczną, że też uwielbiam sama aranżować pomieszczenia. Teraz mi się marzy, aby zmienić dywan w salonie i nawet już zaglądałam do kilku internetowych sklepów. Najbardziej wpadły mi w oko te shaggy kochamydywany/pl/dywany-shaggy . Prawie wszystkie są jednolite i w ciekawych kolorach. Muszę dobrać jeden do urządzony jest nasz pokój dzienny.

arona
Posty: 133
Rejestracja: czw lut 20, 2020 1:01 pm

Re: Projekt domu i mieszkania

Post autor: arona »

Myślę nad tym, aby wybudować dom na interes. Dlatego zastanawiam się, czy potem nie skorzystać z wizualizacji wnętrz theframe/pl/portfolio-category/wizualizacje-wnetrz/ . W ten sposób klient będzie mógł sobie uzmysłowić, jak mniej więcej dom może wyglądać.

sodoma
Posty: 150
Rejestracja: śr lip 22, 2020 12:23 pm

Re: Projekt domu i mieszkania

Post autor: sodoma »

Jeśli szukasz projektu domu to koniecznie zajrzyj na stronę zarzycki-konstrukcje/pl/ . Jest to biuro projektowe, inżynierskie, architektoniczne Wrocław. Możesz u nich kupić gotowy projekt lub zamówić projekt indywidualny.

kayka
Posty: 139
Rejestracja: czw lut 20, 2020 1:03 pm

Re: Projekt domu i mieszkania

Post autor: kayka »

A co z wyposażeniem? Gdzie według was najlepiej kupić? Ja słyszałam, że opłaca się meble kupować w sklepie Black Red White brw/pl/meble-na-miare . Tam można kupić coś porządnego, ładnego i funkcjonalnego. Co wy na to? Nawet można zamówić meble na miarę- co jest z pewnością opłaclane.

KondratGustaw
Posty: 97
Rejestracja: wt paź 27, 2020 10:20 am

Re: Projekt domu i mieszkania

Post autor: KondratGustaw »

Ja szukam dużo inspiracji w necie, czasem moją inspiracją są mieszkania znajomych i ich doświadczenia związane z projektowaniem domu czy wnętrz :D

akacja56
Posty: 35
Rejestracja: pn paź 19, 2020 5:27 pm

Re: Projekt domu i mieszkania

Post autor: akacja56 »

Ja to mam tak bogatą wyobraźnię przestrzenną i plastyczną, że też uwielbiam sama aranżować pomieszczenia. Teraz mi się marzy, aby zmienić dywan w salonie i nawet już zaglądałam do kilku internetowych sklepów. Najbardziej wpadły mi w oko te shaggy kochamydywany/pl/dywany-shaggy . Prawie wszystkie są jednolite i w ciekawych kolorach. Muszę dobrać jeden do urządzony jest nasz pokój dzienny.
Jak dywan jakiś włochaty, to przyda się na pewno jakaś dobra i sprawdzona pralnia pralnia-warszawianka/pl/ , aby wyprać odpowiednio taki dywan , bo wtedy będzie wyglądał nadal jak nowy. W tej pralni jest super oferta, bo można zadzwonić aby przyjechali po niego.

kayka
Posty: 139
Rejestracja: czw lut 20, 2020 1:03 pm

Re: Projekt domu i mieszkania

Post autor: kayka »

A mnie ostatnio zainteresowały koncepcje domów, jakie tutaj dreamwoodhouse/com znalazłam. Powiem wam, że teraz bardzo pomysłowe robią takie domki modułowe... No i nie ma żadnej specjalnej filozofii przy ich budowie...

kijanka
Posty: 165
Rejestracja: pn lip 13, 2020 10:27 am

Re: Projekt domu i mieszkania

Post autor: kijanka »

Ja dzisiaj trafiłam na czarne rolety okienne i zastanawiam się nad zamówieniem takich rolet do mieszkania. Ktoś z was zdecydował się na czarne rolety? Jak wam się sprawdzają? Mi ogólnie bardzo podobają się takie dodatki.

ODPOWIEDZ