Lampy do salonu

Awatar użytkownika
Odil95
Posty: 5
Rejestracja: pt maja 15, 2020 12:52 am

Lampy do salonu

Post autor: Odil95 »

Jeżeli szukasz naprawdę dobrego i sprawdzonego sklepu z lampami do salonu to zdecydowanie polecam wam zajrzeć na ofertę tego sklepu. Znajdziesz tam naprawdę szeroki wybór lamp, które są bardzo wysokiej jakości. Sam korzystałem z ich oferty i muszę powiedzieć, że ciężko jest znaleźć lepszą okazję.
"Kto nic nie wie, musi wszystkiemu wierzyć."

Gienia34
Posty: 31
Rejestracja: sob lut 01, 2020 6:10 pm

Re: Lampy do salonu

Post autor: Gienia34 »

Mi bardzo podobają się wnętrza nowoczesne, udekorowane właście z pomocą nowoczesnych i ciekawych rozwiązań wnętrzarskich. Dlatego również do salonu oprócz ciekawej i designerskiej lampy postawiłabym również na ciekawe ozdoby ścienne, jak chociażby fototapety - bajeczneobrazy/pl Taki sposób dekorowania mieszkania bardzo mi się podoba, bo można sobie stworzyć niezwykle ciekawe i nowoczesne wnętrze urządzone według najnowszych trendów.

Awatar użytkownika
cudza
Posty: 463
Rejestracja: czw gru 05, 2019 4:07 am

Re: Lampy do salonu

Post autor: cudza »

A słyszeliście może o tym sklepie https://www.lights.com.pl/Kinkiety-249k/ ? Zastanawiam się nad kupnem ładnych kinkietów, jednak kompletnie nie wiem na co się zdecydować. Ten link polecił mi mój brat, który ostatnio sam u nich zamawiał lampy. Myślicie, że faktycznie warto z nich skorzystać?
Wytyczony cel ułatwia marsz.

Ostrow
Posty: 135
Rejestracja: śr lis 04, 2020 12:04 pm

Re: Lampy do salonu

Post autor: Ostrow »

U mnie w salonie chce stworzyć sobie idealne miejsce do czytania. Ma tam być stojąca lampa i taki fotel sfmeble/pl/inspiration/marzy-ci-sie-wygodny-fotel-do-czytania-oto-najmodniejsze-propozycje . Chce by to miejsce było moją oazą spokoju .

azula
Posty: 93
Rejestracja: śr sty 29, 2020 12:25 pm

Re: Lampy do salonu

Post autor: azula »

Prawda jest taka, ze dobrze dobrana lampa może stanowić dekorację samą w sobie :) bardzo duży wybór lamp znajdziecie w ofercie sklepu lampykemar/pl/90-wyprzedaz. Warto zajrzeć szczególnie na ten dział z wyprzedażami, ceny produktów są obniżone i można sporo zaoszczędzić :) wybór ogromny :)

halina61
Posty: 138
Rejestracja: czw cze 04, 2020 7:36 pm

Re: Lampy do salonu

Post autor: halina61 »

Ja lubię trzymać jednolity styl w pomieszczeniach. To dla mnie ważne żeby wszystko do siebie pasowało. Dlatego w nowoczesnym salonie wykorzystałabym takie jak te candellux/com/pl/pl/products/gernet-listwa-4x40w-g9-chrom-13227.html listwy oświetleniowe. We wnętrzach klasycznych postawiłabym na kryształowe żyrandole.

Awatar użytkownika
kubaszek
Posty: 228
Rejestracja: pn sty 27, 2020 9:45 pm

Re: Lampy do salonu

Post autor: kubaszek »

Niedawno remontowaliśmy właśnie salon i stwierdziliśmy, że od razu kupimy nową lampę sufitową. Trafiliśmy na https://bihome.pl/Wysylka24-lampy-sufitowe i tutaj bez problemu znaleźliśmy przepiękną i dosyć solidną lampę, która dostępna była w bardzo niskiej cenie, więc zakup okazał się strzałem w dziesiątkę
Wady i zalety - to często jedno i to samo. Tylko z różnych punktów widzenia.

niebieska
Posty: 163
Rejestracja: pt paź 02, 2020 9:20 am

Re: Lampy do salonu

Post autor: niebieska »

Na pewno trzeba też pomyśleć o dodatkach takich jak lampy. Polecam rzucić okiem na ofertę sklepu Maco Design. Tam znajdziecie między innymi takie lampy wiszące: macodesign.eu/pl/p/Lampa-wiszaca-Moon-czarno-miedziana-Macodesign-/2607 . Myślę, że spodobają się Wam ich propozycje.

kuciula
Posty: 551
Rejestracja: czw mar 11, 2021 1:42 pm

Re: Lampy do salonu

Post autor: kuciula »

JA do mojego salonu to szukam jaki czarny metalowy kwietnik będzie pasował do aranżacji którą mam. Bo oświetlenie już mam załatwione i szukam reszty która mi brakuje.

ODPOWIEDZ