pielęgnacja twarzy

siara

Re: pielęgnacja twarzy

Post autor: siara »

Dlatego ja właśnie mówię, że ze skórą nie jest tak łatwo. Owszem, na oczy możesz makijaż robić, na przykład z takimi perfumesco/pl/cienie-do-powiek cieniami, ale pamiętaj, że skóra twarzy wymaga najpierw odpowiedniej pielęgnacji. To nic nowego, stara sprawa. Dlatego warto to przemyśleć, zanim się w coś zdecydujemy.

Kuroi

Post autor: Kuroi »

A co myślicie o medycynie estetycznej? Ja kilka lat temu byłam sceptycznie nastawiona ale z biegiem czasu dostrzegałam dobrodziejstwa płynące z tego. Jeżeli szukacie sprawdzonej kliniki to polecam zaglądnąć do m-clinic.eu/oferta/medycyna-estetyczna . Mają bogatą ofertę więc z pewnością będziecie zadowolone z zabiegów.

Perto

Post autor: Perto »

Ja akurat bardzo przepadam za marką Genosys ampgroup/com/pl/genosys-kompleksowe-wsparcie-w-walce-o-dobry-wyglad/ Flagowym produktem marki jest innowacyjny derma roller. Urządzenie to służy do stymulowania produkcji elastyny i kolagenu, a także pobudzanie skóry do procesów odbudowy.

magiczna

Post autor: magiczna »

Ogólnie staram się codziennie zadbać o siebie, ale wydaje mi się, że powoli mnie pokonuje to, co muszę zrobić. Chodzi o to, że pojawiła się u mnie guzowatość nosa pierwsze objawy przeoczyłam i niestety, czekam tylko na rozwój tej choroby. Co prawda doskonale zdaję sobie sprawę, że można sobie z tym poradzić, ale to naprawdę nie będzie bolało? Wiecie coś?

adelajda

Post autor: adelajda »

Jestem osobą lubiącą naturalny makijaż. Długo musiałam szukać odpowiednich kosmetyków do makijażu, a zwłaszcza bronzerów, aby czuć się dobrze. Do gustu najbardziej przypadły mi bronzery mineralne ze strony madlensklep/pl/pol_m_MAKIJAZ_Makijaz-Mineralami-_Bronzery-Mineralne-247.html. Śmiało mogę je polecić. Osoby o ciemniejszej karnacji też znajdą coś dla siebie.

Kobietaewka77

Post autor: Kobietaewka77 »

Ja do ogólnej pielęgnacji używam olejków od erli/pl/zdrowie-i-pielegnacja,1826, bardzo je lubię, ponieważ mają piękny zapach, i bardzo fajnie działają na skórę ciała. Tych samych olejków używam do masażu i bardzo fajnie działają, każdy inaczej w zależności od ekstraktu, z jakiego są zrobione, do ciała najczęściej wybieram te ujędrniające skórę.

kuciula

Post autor: kuciula »

Ja niedawno za namową mojej znajomej poszłam na zabieg medycyny estetycznej jakim jest laser frakcyjny i wam powiem że efekty bardzo dobre to dało jeśli chodzi o moją cerę. Tutaj https://shar-pol.pl/produkt/laser-frakcyjny-co2-smaxel/ możecie poczytać co takie zabiegi obejmują.

ulisa

Post autor: ulisa »

a jakich kosmetyków używacie do codziennej pielęgnacji twarzy ?ja przed nałożeniem kremu używam tego żelu 99% Natural Mango z Eveline cosmetics. Oczyszcza, odżywia a do tego jeszcze rozjaśnia ( idealny dla osób z przebarwieniami).

ODPOWIEDZ