Przepisy kulinarne

Tomash
Posty: 99
Rejestracja: ndz mar 15, 2020 6:07 pm

Re: Przepisy kulinarne

Post autor: Tomash »

W sieci można znaleźć różne przepisy. Ja ostatnio robię rozmaite domowe nalewki. Taki domowy alkohol można nie tylko przygotowywać z sezonowych owoców, ale też z innych składników. Pyszna jest nalewka z cytryn i można ją robić przez cały rok, bo cytryny są dostępne praktycznie zawsze. Cytrynówkę robi się bardzo prosto i jest gotowa do spożycia już po kilku dniach. Polecam!

kuciula
Posty: 551
Rejestracja: czw mar 11, 2021 1:42 pm

Re: Przepisy kulinarne

Post autor: kuciula »

Co do przepisów to ja wam polecam tutaj gerlach/pl/brownie-z-malinami ciekawy na brownie z malinami, smakował mi i mojej rodzinie. Przygotowywałam go w zeszłym tygodniu na urodziny mojego syna.

Antonia1
Posty: 126
Rejestracja: wt paź 27, 2020 10:21 am

Re: Przepisy kulinarne

Post autor: Antonia1 »

Fajne przepisy można znaleźć na blogu Alba Hemp z wykorzystaniem olejków CBD, świetna sprawa! Nawet nie wiedziałam, że można tak fajnie wkomponować oleje w jedzenie ;) Zawsze tam zerkam jak chce przygotować coś innego niż zwykle :mrgreen:

BeataOt
Posty: 140
Rejestracja: pn lut 01, 2021 12:52 pm

Re: Przepisy kulinarne

Post autor: BeataOt »

Będąc w temacie przepisów to podrzućcie jakies fajne pomysly na grilla :) Wybieram się do znajomych na imprezę w ogrodzie i poszukuję inspiracji :) Znalazłam ciekawy poradnik koler/pl/co-przygotowac-na-grilla-do-znajomych/ ale potrzebuję czegoś więcej :)

varka
Posty: 73
Rejestracja: śr cze 10, 2020 5:31 pm

Re: Przepisy kulinarne

Post autor: varka »

Ostatnio zaczęłam coraz częściej korzystać z przepisów kulinarnych, które mają w składzie smaczne wędliny. Koleżanka mi podpowiedziała, że można takie kupić od Zakładów Mięsnych Karol. Producent faktycznie oferuje same smakołyki wędliniarskie. Może już ich kosztowaliście?

kuciula
Posty: 551
Rejestracja: czw mar 11, 2021 1:42 pm

Re: Przepisy kulinarne

Post autor: kuciula »

Ja dziś chcę na obiad ten https://gerlach.pl/przepis-na-barszcz-ukrainski przepis wypróbować czyli barszcz ukraiński. BO nie robiłem go jeszcze i jadłem tylko raz kiedyś dawno temu, smakował mi wtedy. Moja rodzina też chce go spróbować.

sodoma
Posty: 150
Rejestracja: śr lip 22, 2020 12:23 pm

Re: Przepisy kulinarne

Post autor: sodoma »

W internecie można znaleźć wiele przepisów na najróżniejsze dania. Ja osobiście lubię wszystko, co związane jest z czosnkiem. Moim ulubionym produktem w kuchni jest masło czosnkowe, dlatego zostawiam Wam link do informacji, jak takie masło zrobić: https://sprawdzjak.pl/jak-zrobic-maslo-czosnkowe/ .

ODPOWIEDZ