Kosmetyki naturalne

Ostrow

Kosmetyki naturalne

Post autor: Ostrow »

Poszukując kosmetyków naturalnych,warto przyjrzeć się ofercie sklepu z kosmetykami arabskimi Yasmeen.
Jest to sklep,który sprowadza kosmetyki z Arabii Saudyjskiej,Emiratów Arabskich,dzięki czemu mamy pewność,że w ich składzie nie znajdziemy sztucznych dodatków,a jedynie naturalne owoce,herbaty,przyprawy.Kobiety z tamtych stron mogą pochwalić się piękną,zadbaną,świetlistą cerą,czemu więc nie brać z nich przykładu i nie stosować tych samych,sprawdzonych kosmetyków? Sklep jest dobrze zaopatrzony,oferuje szeroką gamę balsamów,glinek,mydeł,olejków do ciała,włosów,dłoni,stóp.Na ich stronie znajdziemy też fajnie skompletowane zestawy,dzięki czemu w dobrej cenie dostaniemy więcej kosmetyków yasmeen/pl/orientalne-inspiracje/

kalarepka

Re: Kosmetyki naturalne

Post autor: kalarepka »

Kosmetyki naturalne są bardzo dobre dlatego też coraz więcej osób sięga po takie kosmetyki. A że w internecie jest ich znacznie większy wybór to i ja postanowiłam ich poszukać. I tak zupełnie przez przypadek trafiłam na depilacja woskiem gdańsk która nie powiem bardzo mnie zaciekawiła. Bo jednak cały czas przekonana byłam, że depilacja woskiem boli a tu proszę jest także całkowicie bezbolesnym zabiegiem

Marzena21

Post autor: Marzena21 »

Jeśli interesuje Cię właśnie ten problem to miej na uwadze, że znam miejsce, gdzie możesz dowiedzieć się o wiele więcej nadzwyczaj dobrych informacji na ten temat. Rekomenduję jak tylko znajdziesz czas dlatego, że rzeczywiście warto według mnie - o-depilacji/pl .

arona

Post autor: arona »

"A czy stosujecie mydła bez parabenów? Pytam, bo w sumie udało mi się w końcu znaleźć świetne naturalne mydła w kostkach na stroniemadamnatura/pl/mydla-naturalne/mydla-w-kostkach/ . Teraz wiem, gdzie można kupić coś naprawdę dobrego dla nawet najbardziej wymagającej skóry."

kayka

Post autor: kayka »

A czy ktoś z was ma doświadczenie również ze sklepem eko-familia/pl/naturalne-kosmetyki ? Pytam, ponieważ zauważyłam, że tam można kupić naprawdę dobre produkty kosmetyczne, które zawierają naturalny skład. Co wy na to?

MichalinaSw

Post autor: MichalinaSw »

Bardzo dobrej jakości kosmetyki naturalnie znajdziecie na https://biozdrowy.pl/pl/kosmetyki-naturalne/, ja osobiście bardzo lubię kosmetyki z ich sklepu. Zawsze duży wybór ciekawych produktów :)

Swimka

Post autor: Swimka »

A kto z Was lubi naturalne kosmetyki konopne? Jakich do tej pory mieliście okazję używać? Ja ostatnio widziałam bardzo szeroki wybór takich kosmetyków na stronie internetowej https://hempking.eu/pl/kosmetyki-konopne/. Jak sądzicie, czy opłaca się je tam zamówić? Czy ktoś z Was miał z tym sklepem do czynienia?

halina61

Post autor: halina61 »

Lubię wybierać naturalne kosmetyki, bo są delikatne dla skóry. Słyszałam, że w 100% naturalny skład mają wiórki mydlane Betula tar od Aurumaris, które pomagają przy wielu problemach, takich jak tłusta cera, trądzik czy nierówny koloryt. Jedno opakowanie jest wydajne, a dodatkowym plusem jest cena. Więcej informacji jest tutaj https://aurumaris.eu/produkt/oczyszczaj ... tar-100ml/ .

seena

Post autor: seena »

W sumie nie wiem, co mam już zrobić. Jedni mówią, że warto na coś takiego jak Kolagen Platinum https://www.kolagen.pl/k1,colway-kolagen-platinum.html spojrzeć, a inni proponują sieciówki. Jak wam to się wydaje?

azula

Post autor: azula »

też jestem wielką fanką kosmetyków naturalnych :) jeśli chodzi o konkretną markę to polecam Muldream :) to produkty wegańskie, nie testowane na zwierzętach. Bezpieczne nawet dla mocno wrażliwej skóry. Dla mnie zestaw serum+krem na co dzień i raz na jakiś czas maska w płachcie to obecnie podstawa pielęgnacji :)

ODPOWIEDZ