kobiece problemy

Ostrow

kobiece problemy

Post autor: Ostrow »

W takich sytuacjach, często pojawia się też suchość pochwy. To dosyć częsta dolegliwość spotykająca naprawę wiele kobiet. Na szczęście można sobie z tym poradzic. Moja znajoma stosował krem nawilżający Vagisan vagisan/com/pl-pl/ i bardzo jej to pomogło.

Marzena21

Re: kobiece problemy

Post autor: Marzena21 »

Ja mierzę suchość pochwy sprawdzonym termometrem bezdotykowym zdrowiewmodzie/pl/35-termometry-bezdotykowe Jak nie wierzysz to poczekaj aż mała trochę zeschnie i zmierz wtedy temperatura. Plus jest taki, że nic nie trzeba potem myć.

Swimka

Post autor: Swimka »

A czy znacie jakieś skuteczne środki na stan zapalny pochwy? Jakieś płyny, maści lub kremy? Ja bardzo lubię chodzić w obcisłych spodniach i chyba to między innymi jest przyczyną, że czasami mnie to spotyka...

ulisa

Post autor: ulisa »

Ja też już kilka razy miałam zapalenie okolic intymnych, zwłaszcza po wizytach na basenie czy noszeniu zbyt obcisłej bielizny. W takich sytuacjach zawsze chętnie sięgam po Octenisept bo on jest bardzo skuteczny w tego typu infekcjach. Zabija bakterie, grzyby i wirusy, które najczęściej są przyczyną tych schorzeń.

Kuroi

Post autor: Kuroi »

Cześć, czy wy też macie takie bóle podczas menstruacji? Ja czasami zwijam się z bólu i mam skurcze porównywalne do porodowych.. Tabletki niestety są mało skuteczne, zastanawiam się czy są jakieś zioła czy naturalne środki aby złagodzić ból? Przeczytałam, że orzechy macadamia podobno łagodzą bóle menstruacyjne. Zastanawiam się czy nie zamówić na próbę ceneo/pl/Bakalie/Rodzaj:Orzechy_macadamia.htm

ODPOWIEDZ