Zakupy spożywcze

pomarańcza
Posty: 79
Rejestracja: pt sie 07, 2020 10:53 am

Zakupy spożywcze

Post autor: pomarańcza »

Witajcie. Tak się zastanawiam od jakiegoś czasu czy by nie zacząć kupować do domu także produktów spożywczych. Bo jednak to znacznie szybsza forma jeśli chodzi o kupowanie. I tak jak przeglądałam różne strony gdzie takie można takie produkty znaleźć to trafiłam na tę stronę ceneo/pl/Oliwy_i_oleje/Rodzaj:Olej_sezamowy.htm dzięki której dowiedziałam się, że są różne rodzaje olejów. Także na pewno taki kupię.

Swimka
Posty: 285
Rejestracja: czw lip 23, 2020 12:31 pm

Re: Zakupy spożywcze

Post autor: Swimka »

Mi bardzo często zdarza się robić zakupy spożywcze przez internet, zwłaszcza, jeśli chodzi o tak zwaną zdrową żywność ;) Ostatnio na przykład trafiłam na fajny sklep ze zdrową żywnością ekochatka/pl/sklep-ze-zdrowa-zywnoscia-elblag, a w nim na spory wybór produktów i niewygórowane ceny ;) Tak więc jeśli znajdziecie chwilę wolnego czasu, to polecam i Wam się tam rozejrzeć ;)

Ostrow
Posty: 135
Rejestracja: śr lis 04, 2020 12:04 pm

Re: Zakupy spożywcze

Post autor: Ostrow »

Też zawsze czytam składy, lubię wiedzieć co wkładam do garnka. A co do promocji "Ceny niskie jak dawniej" to warto zaglądać na stronę, bo oferta dotyczy nie tylko artykułów spożywczych. Ja na przykład kupiłam sobie dziś świetne markowe buty. Tutaj można zobaczyć, co aktualnie obejmuje promocja carrefour/pl/lp-ceny-niskie-jak-dawniej

Balbina
Posty: 36
Rejestracja: pt kwie 24, 2020 12:59 am

Re: Zakupy spożywcze

Post autor: Balbina »

Zwykle przed cotygodniowymi większymi zakupami przeglądam gazetki promocyjne supermarketów, żeby wybrać jakie zakupy będą najlepsze jakościowo i cenowo. W ostatnim tygodniu zaplanowałam zakupy w Aldi, bo tam właśnie zainteresowały mnie szczególnie ciekawe promocje na produkty spożywcze ale też np. bardzo dobre żelazko. Zobaczcie egazetka/com/aldi/gazetka-aldi-06-04-do-10-04-2021-ale-cena-w-aldi-id2007/

Antonia1
Posty: 126
Rejestracja: wt paź 27, 2020 10:21 am

Re: Zakupy spożywcze

Post autor: Antonia1 »

A lubicie kupować zdrową żywność i tego typu produkty? Ja najczęściej kupuję różne produkty na biozdrowy/pl/pl/zdrowa-zywnosc/, mają duży asortyment zdrowej żywności do każdego typu kuchni :)

kuciula
Posty: 551
Rejestracja: czw mar 11, 2021 1:42 pm

Re: Zakupy spożywcze

Post autor: kuciula »

Produkty spożywcze są aktualnie co raz droższe, właśnie dlatego warto korzystać z dostępnych w okolicznych sklepach promocjach. Na stronie igazetka są gazetki promocyjne dostępne w jednym miejscu i to od wielu różnych sklepów. Dużym plusem jest to, że są czytelne.

halina61
Posty: 138
Rejestracja: czw cze 04, 2020 7:36 pm

Re: Zakupy spożywcze

Post autor: halina61 »

Teraz nie brakuje sklepów z produktami spożywczymi. Zarówno stacjonarnych, jak i online. Jeśli chodzi o wędliny to bardzo fajne produkty ma ta masarnia w ofercie wedlinyzdebiny/pl/ . Bez konserwantów, polepszaczy, wypełniaczy. Naturalne mięso, wędzone dymem. Na stronie dostępna jest lista punktów sprzedaży - także warto poszukać w swojej okolicy,

ulisa
Posty: 80
Rejestracja: śr sty 29, 2020 12:20 pm

Re: Zakupy spożywcze

Post autor: ulisa »

na co dzień zakupy robię w osiedlowym sklepie spożywczym ale jak szukam czegoś ekstra to zwykle szukam w sieci. Ostatnio w ten sposób odkryłam sklep, gdzie można kupić dobre jakościowo oleje z pierwszego tłoczenia. Zajrzyjcie sobie do olejewielkierychnowo/pl/. szeroki wybór, atrakcyjne ceny, sprawna realizacja zamówień.

edek55
Posty: 24
Rejestracja: wt lut 23, 2021 6:55 pm

Re: Zakupy spożywcze

Post autor: edek55 »

Obecnie nawet zakupy spożywcze można zrealizować internetowo. Widziałem, że ciekawą opcję ma sklep Anabru. Działają w Warszawie i okolicach, a dostarczają zakupy pod wskazany adres. Szybko i bez wychodzenia z domu. Możecie mieć pewność, że wszystko będzie świeże, bo posiadają własne komory chłodnicze, dzięki czemu towary są odpowiednio transportowane.

kijanka
Posty: 165
Rejestracja: pn lip 13, 2020 10:27 am

Re: Zakupy spożywcze

Post autor: kijanka »

I to jest super! Ja robię zakupy spożywcze przez internet. Ostatnio nawet szynki zamawiam na smakidolinyzielawy/pl/ Są swojskie i bardzo smaczne. Koniecznie spróbujcie :) Jestem zdania, że najlepiej wybierać zdrowe, produkty, bez chemii w składzie.

ODPOWIEDZ