Dobry kurs na wózki widłowe

Awatar użytkownika
cudza
Posty: 463
Rejestracja: czw gru 05, 2019 4:07 am

Dobry kurs na wózki widłowe

Post autor: cudza »

Potrzebuję do swojej pracy kursu na wózki widłowe, jednak nie wiem z czego warto korzystać. Może coś takiego https://www.kursy-wielun.pl/kurs-na-wozki-widlowe.htm ? Widziałem same dobre opinie na ich temat, a ceny mają również bardzo atrakcyjne. Jeżeli ktoś korzystał z ich oferty to niech podzieli się opinią. Będę bardzo wdzięczny.
Wytyczony cel ułatwia marsz.

pomarańcza
Posty: 79
Rejestracja: pt sie 07, 2020 10:53 am

Re: Dobry kurs na wózki widłowe

Post autor: pomarańcza »

Dobry kurs na wózki widłowe z pewnością się przyda. Bo jednak pracując na magazynie warto korzystać z wózka widłowego. Ale u nas to taki wózek jest dość stary i czeka na serwis. Więc pomyślałem sobie, że czas najwyższy się tym zająć. A że znalazłem ich ofertę agforklift/pl/tychy/ dzięki której naprawa naszej maszyny pójdzie bez większych problemów.

akacja56
Posty: 35
Rejestracja: pn paź 19, 2020 5:27 pm

Re: Dobry kurs na wózki widłowe

Post autor: akacja56 »

Na wózek widłowy warto mieć fajne szkolenie. Jednak jak by ktoś szukał takich kółek do takiego wózka lub kółka przemysłowe to warto ich szukać w sieci w sklepach takich jak kolka-wiko gdzie wybór jest bardzo szeroki.

Karla93
Posty: 19
Rejestracja: wt lut 09, 2021 1:06 pm

Re: Dobry kurs na wózki widłowe

Post autor: Karla93 »

Dobrze sobie ten zrobić jak pracujecie na magazynie, albo macie taki zamiar. Z kolei mając własny magazyn może i warto pomyśleć o zasponsorowaniu kursu na operatora wózków widłowych swoim pracownikom. Jak będą i same wózki was interesować to może firma wynajemwozkowwidlowych/com/pl/ i ich oferta wam się przyda. W tym miejscu nie kupicie ich, ale będziecie mogli liczyć na bardzo korzystny wynajem. W wielu sytuacjach będzie to się mega opłacać.

Swimka
Posty: 285
Rejestracja: czw lip 23, 2020 12:31 pm

Re: Dobry kurs na wózki widłowe

Post autor: Swimka »

A skoro już mowa o wózkach widłowych, to czy w Waszej firmie wykorzystuje się wózki spalinowe czy elektryczne? Dowiedziałam się ostatnio ze strony internetowej budownictwo.org/artykuly/szczegoly/68461_elektryczny-wozek-widlowy-sprawdz-czego-o-nim-nie-wiesz, że elektryczny wózek widłowy ma bardzo dużo zalet i pozwala zwiększyć efektywność pracy. Poza tym ciszej pracuje i jest bardziej ekologiczny. A Wy co o tym sądzicie? Jakie wózki wolicie?

seena
Posty: 76
Rejestracja: śr mar 10, 2021 8:27 am

Re: Dobry kurs na wózki widłowe

Post autor: seena »

W sumie panom zwłaszcza to się zawsze przyda. Więc myślę, że warto się na to pokusić. Ja jednak podpowiedzieć mogę, że nie ma to jak dobre wyposażenie magazynowe. A skoro tak, to powinniście sprawdzić coś takiego jak amrack regał paletowy . Moim zdaniem to skuteczny i dobry sposób na dobre doposażenie.

Tomash
Posty: 99
Rejestracja: ndz mar 15, 2020 6:07 pm

Re: Dobry kurs na wózki widłowe

Post autor: Tomash »

Tak naprawdę kurs na wózek widłowy może zrobić każdy, tylko trzeba być pełnoletnim. Oczywiście tez trzeba być zdrowym i nie mieć wady wzroku. Jak dokładnie wygląda kurs na wózki widłowe oraz ile ważne są uprawnienia dowiecie się z artykułu automatyka/pl/artykuly/kurs-na-wozki-widlowe-jakie-kategorie-uprawnien-obejmuje--203104-6 . Jeśli planujecie wybrać się na kurs to polecam sięgnąć do lektury artykułu aby wiedzieć na czym polega obsługa wózka widłowego.

pomarańcza
Posty: 79
Rejestracja: pt sie 07, 2020 10:53 am

Re: Dobry kurs na wózki widłowe

Post autor: pomarańcza »

Jeżeli chodzi o kursy na wózki widłowe to wydaje mi się, że teraz to raczej wszystkie takie kursy robione są na tym samym poziomie. Oczywiście mogą różnić się cenami bo zupełnie na innym sprzęcie możemy mieć taki kurs. My jak szukaliśmy wózka widłowego takiego bardziej mniej wymagającego to natrafiliśmy na tę stronkę zbiam/pl/wozek-widlowy-elektryczny-sprawdz-dlaczego-warto-miec-go-w-swojej-firmie/ dzięki której więcej dowiedzieliśmy się na temat wózków widłowych elektrycznych.

bobS
Posty: 30
Rejestracja: wt lut 09, 2021 1:44 pm

Re: Dobry kurs na wózki widłowe

Post autor: bobS »

W sumie spoko opcja. Nie jest drogi taki kurs, można szybko go zrobić, a na pewno chcąc pracować na magazynie trzeba taki mieć. Staracie się o tatką pracę? CV wzór pracownik fizyczny może wam się przydać. Trzeba do tego raz usiąść i dobrze zrobić.

KondratGustaw
Posty: 97
Rejestracja: wt paź 27, 2020 10:20 am

Re: Dobry kurs na wózki widłowe

Post autor: KondratGustaw »

Warto robić taki kurs to nie jest trudne a zawsze to dodatkowa umiejętność. Pracę bez problemu idzie dostać z takim kursem w Niemczech, w w Holandii gdziekolwiek w sumie. Zobacz sobie na oferty pracy za granicą na pracawue przykładowo to strona z ogłoszeniami za całej Unii. Masz tam bardzo fajne stawki dla operatorów wózków, czasem nawet nie ma potrzeby znać języka.

ODPOWIEDZ