Kary za brak OC

akacja56
Posty: 35
Rejestracja: pn paź 19, 2020 5:27 pm

Re: Kary za brak OC

Post autor: akacja56 »

Teraz spore kary są za ubezpieczenie auta, lepiej wcześniej pomyśleć o ważnym ubezpieczeniu i nie mieć problemu z tego tytułu. Widziałam ciekawe propozycje na kalkulatorocac/pl/ . Moim zdaniem sprawdzą się doskonale, bo dopasowują ofertę do potrzeb.

niebieska
Posty: 163
Rejestracja: pt paź 02, 2020 9:20 am

Re: Kary za brak OC

Post autor: niebieska »

Karę to można też dostać za brak przeglądu pojazdu. Dlatego warto regularni odwiedzać takie miejsce jak Stacja Kontroli Pojazdów Kowale Gdańsk: skppremium/pl/ . Starsze auta muszą to robić raz do roku.

siara
Posty: 87
Rejestracja: pt maja 01, 2020 7:23 pm

Re: Kary za brak OC

Post autor: siara »

A dajcie spokój z tymi karami. Dziś od wszystkiego mamy płacić podatki, a jeszcze i takie kary, to niesamowite. No, ale nic na to nie poradzimy, tak już ma być. Co do mnie, to nie musiałam nigdy się o to martwić, bo zawsze staram się być na bieżąco z opłatami. Dlatego takie beesafe/pl/ubezpieczenie-samochodu/ strony znam i w razie co, korzystam.

Ostrow
Posty: 135
Rejestracja: śr lis 04, 2020 12:04 pm

Re: Kary za brak OC

Post autor: Ostrow »

W wielu przypadkach takie ubezpieczenie może się bardzo przydać np w takich przypadkach unilink/pl/porady/kolizja-z-rowerzysta-co-grozi-za-potracenie-rowerzysty Nikt z nas nie chce się znaleźć w takiej sytuacji ale przecież nigdy nic nie wiadomo.

MichalinaSw
Posty: 55
Rejestracja: wt paź 27, 2020 10:19 am

Re: Kary za brak OC

Post autor: MichalinaSw »

Jeśli macie samochód rozbity lub uszkodzony to warto pomyśleć, aby oddać go do skupu aut. Polecam kupiewszystkieauta/pl/skup-rozbitych-aut/, gdzie przyjmują każdy samochód, niezależnie od jego stanu lub wyglądu.

kuciula
Posty: 551
Rejestracja: czw mar 11, 2021 1:42 pm

Re: Kary za brak OC

Post autor: kuciula »

No niestety te ubezpieczenie jest u nas obowiązkowe więc musimy mieć je wykupione. Ale tanio możecie tutaj beesafe/pl/ubezpieczenie-samochodu/ u tego ubezpieczyciela znaleźć oferty na polisy ac i oc. Ja mam tam ubezpieczone auto i zadowolona z nich jestem.

lonely
Posty: 31
Rejestracja: wt gru 07, 2021 1:03 pm

Re: Kary za brak OC

Post autor: lonely »

Brak OC, które jest obowiązkowe wiąże się ze sporymi karami - jedną doświadczyłam i nigdy więcej nie spóźnię się z kontynuacją polisy, chociaż było to tylko 300 złotych. W artykule biznesfinder/pl/poradnik/finanse-i-ubezpieczenia/kary-za-brak-oc-2022-ile-wynosza-i-jak-ich-uniknac-163702 został poruszony ten temat, w tym roku kary są strasznie wysokie. To co ja zapłaciłam rok temu, to jedna dziesiąta tego, co aktualnie - przeczytajcie sobie.

kayka
Posty: 139
Rejestracja: czw lut 20, 2020 1:03 pm

Re: Kary za brak OC

Post autor: kayka »

No tak, ale są wyjątki kiedy nie musicie na cały rok wykupywać OC i tutaj unilink/pl/porady/czy-mozna-wykupic-oc-na-3-miesiace macie na ten temat artykuł. Możecie się dowiedzieć z niego w jakich przypadkach, możecie wykupić na 3 miesiące OC. A także na co zwrócić uwagę w ogóle decydując się na krótkoterminowe OC?

kuciula
Posty: 551
Rejestracja: czw mar 11, 2021 1:42 pm

Re: Kary za brak OC

Post autor: kuciula »

jakie są kary?

ODPOWIEDZ