akcesoria samochodowe gdzie kupujecie?

kalarepka
Posty: 100
Rejestracja: sob lut 01, 2020 3:17 pm

akcesoria samochodowe gdzie kupujecie?

Post autor: kalarepka »

Tak jak w temacie ciekawa jestem gdzie najczęściej kupujecie jakiekolwiek akcesoria samochodowe? Bo takie z pewnością kupujecie. Bo ja znalazłam tę stronę ceneolokalnie/pl/warszawa/pokrowce-samochodowe z pokrowcami samochodowymi i tak się zastanawiam czy w ogóle opłaca się kupować takie pokrowce? Bo wiecie zależy mi na tym, aby moje autko świetnie się prezentowało także w środku dlatego też pomyślałam o takich pokrowcach

Swimka
Posty: 285
Rejestracja: czw lip 23, 2020 12:31 pm

Re: akcesoria samochodowe gdzie kupujecie?

Post autor: Swimka »

Jeśli ktoś z Was szukałby dobrej jakości kamery cofania do auta, to polecam zajrzeć do sklepu internetowego smartcams/pl/38-kamery-cofania. Znajdziecie tam całkiem spory wybór takich kamer w atrakcyjnych, niewygórowanych cenach ;) Jestem przekonana, że coś dla siebie wybierzecie ;)

Kobietaewka77
Posty: 31
Rejestracja: czw paź 29, 2020 3:57 pm

Re: akcesoria samochodowe gdzie kupujecie?

Post autor: Kobietaewka77 »

Jeżeli chodzi o akcesoria samochodowe, to nie kupuje najtańszych, bo już się przekonałam, że to nie ma sensu. Najczęściej kupuje je w pobliskim salonie samochodowym dynamica-warszawa.seat-auto/pl/modele/ateca , mają tam całkiem sporo tego. Zaczynając od pokrówców samochodowych, poprzez radia, a na środkach do pielegnacji kącząc.

Domis3223
Posty: 35
Rejestracja: śr paź 21, 2020 3:44 pm

Re: akcesoria samochodowe gdzie kupujecie?

Post autor: Domis3223 »

Jeżeli chodzi o fajne i dobre akcesoria samochodowe, to możemy dostać je w salonach samochodowych. Większość z nas nie pomyśli nawet o tym, że tam są takie rzeczy, salon kojarzy się tylko z samochodami, jednak są i wszystkie bardzo dobrej jakości. Ja niedawno kupiłam swój nowy samochód, jest to seat Alhambra, Warszawa w swoim salonie ma sporo różnorakich akcesorii zaczynając od pokrowców a na nośnikach USB kończąc. Zaopatrzyłam się od razu we wszystko, chyba nawet przesadziłam z tymi zakupami.

Kobietaewka77
Posty: 31
Rejestracja: czw paź 29, 2020 3:57 pm

Re: akcesoria samochodowe gdzie kupujecie?

Post autor: Kobietaewka77 »

Ostatnio szukałam dywaników samochodowych, a w obecnych czasach ole nie chodzić po salonach samochodowych jeśli tez tak macie a potrzebujecie cos z akcesorii tego typu to w sklepie erli/pl/kategoria/dywaniki-dywaniki-gumowe/7162 znajdziecie na pewno to, czego szukacie.

Ostrow
Posty: 135
Rejestracja: śr lis 04, 2020 12:04 pm

Re: akcesoria samochodowe gdzie kupujecie?

Post autor: Ostrow »

Skoro już się zabierasz za prowadzenie warsztatu to lepiej jest poszukać odpowiedniego sprzetu. W tym miejscu autona/pl/pl/new widzialam, ze dostepne jest wszelkie potrzebne wyposażenie.

Samanta11
Posty: 29
Rejestracja: śr lis 25, 2020 1:57 pm

Re: akcesoria samochodowe gdzie kupujecie?

Post autor: Samanta11 »

Jeśli chodzi o auto,to dla mnie najważniejsze są opony.Co prawda sama nie znam się na nich zbyt dobrze,ale za to mam mechanika,który każdego roku oferuje mi,pomaga zakupić opony 14 do mojego auta ceneo/pl/Opony_letnie/Srednica:14.htm
Wiadomo,że sprawne,wytrzymałe opony to podstawa dla każdego kierowcy,tutaj nie ma co ani oszczędzać ani chodzić na skróty.Sprawne opony to gwarancja bezpieczeństwa na drodze,to komfort podróżowania, ale też spora odpowiedzialność za swoich najbliższych.

BeataOt
Posty: 140
Rejestracja: pn lut 01, 2021 12:52 pm

Re: akcesoria samochodowe gdzie kupujecie?

Post autor: BeataOt »

Mój mąż ostatnio potrzebował do swojego samochodu terenowego wyciągarki, więc kupiła ją na terenowiec/pl/pl/162-wyciagarki-reczne, mają tam duży wybór różnych rzeczy do samochodu i off-roadu :)

Domis3223
Posty: 35
Rejestracja: śr paź 21, 2020 3:44 pm

Re: akcesoria samochodowe gdzie kupujecie?

Post autor: Domis3223 »

Ja ostatnio miałam problem podczas wyjazdu na wakacje, i w tym roku postanowiliśmy zakupić bagażnik samochodowy, żeby mam było łatwiej się pomieścić ze wszystkim. Niełatwe było znaleźć taki bagażnik nie za miliony, dlatego postanowiłam poszukać w sklepach internetowych i w erli/pl/kategoria/akcesoria-samochodowe/7108, i chyba nie różni się niczym od tych w salonach samochodowych.

varka
Posty: 73
Rejestracja: śr cze 10, 2020 5:31 pm

Re: akcesoria samochodowe gdzie kupujecie?

Post autor: varka »

Zwykle takie akcesoria kupowaliśmy z mężem w jakichś serwisach stacjonarnych. Jednak od kiedy istnieje platforma cashback net-pocket to korzystamy z oszczędnych zakupów właśnie na niej. Można zamawiać z dużego asortymentu wielu sklepów.

ODPOWIEDZ