Zakup odzieży

Awatar użytkownika
cudza
Posty: 463
Rejestracja: czw gru 05, 2019 4:07 am

Zakup odzieży

Post autor: cudza »

Wiecie może, gdzie najlepiej zamówić odzież? Szukam naprawdę sprawdzonej i atrakcyjnej oferty. Do tej pory trafiłem tylko na ten link https://comwear.pl/ . Myślicie, że warto się na coś u nich zdecydować? Z tego co widzę to mają oni dość niezłe ceny. Dajcie znać co uważacie na ich temat, dzięki za pomoc!
Wytyczony cel ułatwia marsz.

Antonia1
Posty: 126
Rejestracja: wt paź 27, 2020 10:21 am

Re: Zakup odzieży

Post autor: Antonia1 »

Jeżeli lubisz markowe ubrania to polecam sklep Pepegi. Mają tam ubrania w bardzo dobrych cenach :) Ostatnio zamówiłam sportowy strój kąpielowy z adidasa pepegi.eu/kapielowki-adidas :)

kuciula
Posty: 551
Rejestracja: czw mar 11, 2021 1:42 pm

Re: Zakup odzieży

Post autor: kuciula »

Hej, wyczytałam tutaj wroclawfashionoutlet/com/aktualnosci-i-trendy/y2k-to-najwiekszy-trend-uliczny-w-2022 o tym, czym jest trend Y2K. Powiem szczerze, że spotykałam ostatnio coraz więcej osób ubranych w tym stylu, ale nie miałam pojęcia, że ma to swoją nazwę. Wiedzieliście o tym?

Swimka
Posty: 285
Rejestracja: czw lip 23, 2020 12:31 pm

Re: Zakup odzieży

Post autor: Swimka »

A gdzie kupujecie najczęściej bluzki damskie? Niedawno dostałam nową pracę i potrzebuję kilku nowych, eleganckich bluzeczek ;) Całkiem fajne widziałam jak na razie na stronie internetowej mohito/com/pl/pl/ubrania/bluzki. Co o nich sądzicie? Czy ktoś z Was miał może wcześniej z tym sklepem do czynienia? Opłaca się tam takie bluzki zamówić?

ODPOWIEDZ